patron_clip_image001.jpg

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO

im. Władysława Stanisława Reymonta

w SZYDŁOWIE

SZYDŁÓW 57, 97-306 GRABICA

TEL/FAX. 44 617 14 01, 512 470 119

E-MAIL: zspszydlow@powiat-piotrkowski.pl

www.zspszydlow.pl

Sport w naszej szkole

Lekka Atletyka - wyniki

 

 

 

 

Zgodnie z zapowiedziami w środę 27 września na stadionie "Szydłów Arena" odbyły się  Pierwsze Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce.

 

Spore zainteresowanie, perspektywiczne wyniki i plan organizacji takich zawodów w przyszłym roku.

 

Takie wnioski po  "Debiucie Lekkoatletycznym"

 

 

A oto wyniki:

 

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W LEKKIEJ ATLETYCE

 

Mężczyźni

 

 

 

 

100 m

 

I miejsce – Wolski Bartosz II TŻ 12,50

II miejsce – Jasiński Piotr I TPS 12,89

III miejsce – Sierant Łukasz I TR 12,90

IV miejsce – Dalewski Grzegorz III TMR 12,96

 

 

800 m

 

I miejsce – Podlaski Piotr IV TPS 2,43:63

II miejsce – Świstak Daniel IV TPS 2,49:85

III miejsce – Rajkowski Przemysław N 2,59:57

IV miejsce – Wolski Bartosz II TŻ 3,12:78

V miejsce – Lec Daniel II TŻ 3,41:60

 

 

PCHNIĘCIE KULĄ

 

I miejsce – Cander Piotr IV TR 9,00

II miejsce – Lec Daniel II TŻ 8,10

III miejsce – Jasiński Piotr I TPS 7,10

IV miejsce – Rajkowski Przemysław N 6,10

 

 

 

SKOK w DAL

 

I miejsce – Mikuła Tomasz IV TŻ 4,90

II miejsce – Wolski Bartosz II TŻ 4,75

III miejsce – Jasiński Piotr I TPS 4,55

IV miejsce – Fijałkowski Tomasz I TR 4,50

V miejsce – Sierant Łukasz I TR 4,40

VI miejsce – Czekalski Piotr II TPS 4,10

VII miejsce – Rajkowski Przemysław N 3,70

VIII miejsce – Lec Daniel II TŻ 3,55

 

 

 

RZUT OSZCZEPEM

 

I miejsce – Czekalski Piotr II TPS 27,80

II miejsce – Rajkowski Przemysław N 22,30

 

 

 

 

 

Kobiety

 

 

 

100 m

 

I miejsce – Sierant Paulina II TŻ 14,88

II miejsce – Maciejek Natalia II TŻ 16,28

 

 

 

PCHNIĘCIE KULĄ

 

I miejsce – Hebda Dominika II TŻ 7,80 cm

II miejsce – Andrzejczyk Klaudia II TŻ 7,10 cm

 

Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce

Ruszamy !!!

 

Jako pierwsza (zgodnie z planem) rusza Królowa Sportu - Lekka Atletyka.

 

W środę 27 września na Stadionie "Szydłów Arena" rozpoczynamy Mistrzostwa Szkoły w tej pięknej dyscyplinie.

 

 

 

 

 

 

Oto wstępny plan zawodów:

 

 

Plan Mistrzostw Szkoły w Lekkiej Atletyce

 

 

Środa 27.09.2017r. - Stadion "Szydłów Arena”

 

 

 

 

 

Rozpoczęcie: 9:00

 

Planowane zakończenie: 11:40

 

 

 

 

 

PROGRAM

 

 

 

9:10 – Bieg na 100 m – I seria

Bieg na 100 m – II seria

Bieg na 100 m – ew. III seria

 

 

9:20 – Pchnięcie Kulą – FINAŁ

 

 

10:00 – Skok w Dal – FINAŁ

 

 

10:30 – Bieg na 100 m – FINAŁ

 

 

11:00 – Rzut Oszczepem – FINAŁ

 

 

11:30 – Bieg na 800 m – FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

Plan zawodów sportowych w roku szkolnym 2017/2018

 

Poniżej przedstawiamy wstępny plan międzyklasowych zawodów sportowych które rozegrane zostaną w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018.

 

Oczywiście jest to plan wstępny i może ulec zmianie z różnych względów (brak czasu, awarie, "poślizgi" itp.).

 

Postaramy się jednak go wykonać w miarę możliwości, w końcu jest to dla Was-Uczniowie.

 

 

 

PLANOWANE ZAWODY SPORTOWE

w ZSP CKU w Szydłowie

rok szkolny 2017/18

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ – Lekka Atletyka (100 m, 800 m, skok w dal, rzut oszczepem, pchnięcie kulą)

 

PAŹDZIERNIK - Piłka Siatkowa

 

 

LISTOPAD - Piłka Koszykowa

 

 

GRUDZIEŃ - Piłka Ręczna

 

 

STYCZEŃ - Piłka Ręczna cd.

 

 

LUTY - Piłka Nożna

 

 

MARZEC - Piłka Nożna cd. / Skok wzwyż

 

 

KWIECIEŃ - Piłka Nożna cd.

 

 

MAJ - wolne

 

 

CZERWIEC - wolne

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej - ZAKOŃCZONE

Niespodzianki nie było.

Może troszkę.

 

Turniej wygrała klasa III TR, czyli obrońca tytułu z roku poprzedniego.

To było do przewidzenia, dlatego kurs u Bukmacherów na nich był bardzo słaby.

 

Natomiast małą niespodzianką był występ w Finale AVENGERSÓW.

Od początku zbieranina, zdziesiątkowana kontuzjami (Rzeźnik, Zimowski, Lankocz) była skazana na pożarcie bez szans na jakikolwiek lepszy wynik.

A tu jednak - Stara Gwardia (Rosiak, Rajkowski) wspomagana FUSAMI (tymi których nikt nie chce) weszła do FINAŁU i zaprezentowała się naprawę przyzwoicie.

Dla Nich 2 miejsce na 9 zespołów to jak zdobycie Mount Everestu. SZACUNEK.

Autor tego tekstu zarobił spore pieniądze stawiając na nich u Bukmacherów że wystąpią w Finale. 

 

Królem strzelców po raz drugi z rzędu - oczywiście Kamil "BRZOZA" Brzeziński. Skubany zdobył 38 bramek - Nieźle !!!

 

W przyszłym roku szykują się fajne emocje - Dlaczego ???

 

Klasa IV TR nie może zdobyć po raz trzeci Mistrzostwa Szkoły !!!

 

Trzeba coś wymyśleć???  Może nie organizować turnieju ???

 

ZOBACZYMY

 

Klasyfikacja Końcowa:

 

 

 

  1. III TR

  2. AVENGERS

  3. II TŻ/TMR

  4. IV TR

  5. II TPS

  6. IV TPS

  7. III TPS

  8. I TPS

  9. I TŻ/TR

Rozgrywki wewnątrzszkolne w piłce koszykowej dziewcząt - kwiecień-maj 2017r.

 

 

 

 

I TŻ: Klaudia Andrzejczyk, Zuzanna Łuczyńska, Barbara Magdziak, Justyna Wagner, Dominika Hebda, Natalia Maciejek, Maria Rogowska,Paulina Sierant

IV TŻ: Magdalena Kaliska,Małgorzata Kaliska, Karolina Wójcik, Dominika Kozub, Maria Jargan, Martyna Łuczyńska.

II TŻ:Justyna Dziedziczak, Aleksandra Balcerek, Izabela Dybka, Patrycja Jarocka, Aleksandra Skowrońska.

 

WYNIKI

 

IVTŻ - ITŻ    16-4

IVTŻ - IITŻ    0-20vo

ITŻ - IITŻ      2-0

 

Za zwycięstwo 2pkt, za przegraną 1pkt, za walkower drużyna otrzymuje 2pkt, drużyna która nie grała otrzymuje 0pkt.

 

Kolejność

 

1. ITŻ     3pkt

2. IITŻ    3pkt

3. IV TŻ  2pkt

Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w Koszykówce Dziewcząt 11.04.2017r.

W dniu 11.04.2017r. w Wolborzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w koszykówce dziewcząt. Szkołę reprezentowały: KAROLINA WÓJCIK, MAGDALENA KALISKA, IZABELA DYBKA, MARTYNA KUBALA, JUSTYNA DZIEDZICZAK, ALEKSANDRA SKOWROŃSKA, PATRYCJA JAROCKA, KLAUDIA ANDRZEJCZYK, PAULINA SIERANT.

 

Wyniki:

 

 

ZSP SZYDŁÓW - ZSR BUJNY                4:30          

ZSRCKU WOLBÓRZ - ZSR CZARNOCIN 26:6

ZSRCKU WOLBÓRZ - ZSR BUJNY        11:18

ZSP SZYDŁÓW - ZSR CZARNOCIN        5:6

 

  

                                                         

SZYDŁÓW WICEMISTRZEM DRUŻYNOWYM w TENISIE STOŁOWYM

i MISTRZOSTWO w KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ SENIORÓW to podsumowanie po ostatniej III rundzie Mistrzostw Powiatu Piotrkowskiego w tenisie stołowym mężczyzn.

 

Trzeci etap całych rozgrywek również odbył się w Wolborzu.

 

Zawodnicy reprezentujący naszą szkołę walczący w dwóch kategoriach juniorów i seniorów, drużynowo wywalczyli II miejsce w końcowej kwalifikacji.

Natomiast w klasyfikacji indywidualnej seniorów najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek został KAMIL BRZEZIŃSKI (klasa III TR)  a wicemistrzem seniorów został ANDRZEJ BARAN (klasa III TR). 

 

 

Klasyfikacja Indywidualna:

 

 

SENIORZY:

 

1 miejsce   Kamil Brzeziński    27 pkt.

2 miejsce   Andrzej Baran       26 pkt.

 

 

JUNIORZY:

 

7 miejsce   Dawid Maćkowiak   13 pkt.

8 miejsce   Bartosz Adamus      10 pkt.

9 miejsce   Olgierd Pawlak        4 pkt.

 

 

Klasyfikacja drużynowa:

 

1. BUJNY           84 pkt.

2. SZYDŁÓW      80 pkt. 

3. CZARNOCIN   76 pkt.

4. WOLBÓRZ      72 pkt.

 

 

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

 

 

"Bieg Tropem Wilczym, poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych".
W dniu 26.02.2017 r. o godz. 12.00 w całej Polsce tysiące osób pobiegło w Biegu Tropem Wilczym, poświęconemu pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Na starcie biegu, który już po raz trzeci odbył się w Piotrkowie Trybunalskim, stanęło 450 osób.
W tym wydarzeniu udział brali także nasi uczniowie Mateusz Sąciński z klasy IV TPS i Adrian Zyferd z klasy IV TM.
Uczestnicy mieli do pokonania 1963 metry.
Biegacze wystartowali z okolic ronda Żołnierzy Wyklętych i pobiegli w kierunku stadionu miejskiego „Concordia”. Na stadionie uczestnicy pokonali jedno okrążenie po bieżni i wrócili chodnikiem wzdłuż ul. Żwirki, a następnie alejkami parku ks. J. Poniatowskiego podążyli do mety.
Po przekroczeniu linii kończącej bieg każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

 
WEWNĄTRZSZKOLNY MINI TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ LUTY 2017r.

                         I MIEJSCE IV TŻ/TR                                                              II MIEJSCE II TŻ/TMR                                                            III MIEJSCE I TŻ/TMR       

 

                                                                               

 

WYNIKI:

 

II TŻ - I TŻ   2-0 (25-14, 25-18)

 

IV TŻ - II TŻ 2-1 (17-25, 25-18 ,21-25)

 

IV TŻ - I TŻ  2-1 ( 25-17, 17-25, 25-17)

 

 

KOLEJNOŚĆ

 

  1. IV TŻ/TR( M.KALISKA, M.KALISKA, K.WÓJCIK, D. KOZUB, M.ŁUCZYŃSKA, D. MICHALAK, A.PEĆ, M. MAŚLANKA, M. KACPERSKI)
  2. IITŻ/TMR( J. PACZEŚ, J. DZIEDZICZAK, M. KUBALA, A. SKOWROŃSKA, I. DYBKA, BARAŃSKI, S. DASZYŃSKI, G. DALEWSKI)
  3. ITŻ/ITR (K. ANDRZEJCZYK, B. MAGDZIAK, Z. ŁUCZYŃSKA, K. MARYAN, J. WAGNER, P. SIERANT, B. WOLSKI, K. ŻARSKI, K. WŁUKA)

 

 

Zwycięstwo w Tenisie Stołowym Mężczyzn

W piątek 24 lutego w Wolborzu odbyła się druga runda rozgrywek Mistrzostw Powiatu piotrkowskiego w Tenisie Stołowym Mężczyzn.

Bardzo dobrze wypadli nasi uczniowie którzy w punktacji drużynowej uzyskali najwięcej punktów wygrywając klasyfikację drużynową, wyprzedzając pozostałe szkoły.

Zwycięstwo w II rundzie pozwoliło również zając pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej po dwóch rundach co jest dobrym prognostykiem przed trzecią ostatnią rundą Mistrzostw, która rozegrana zostanie również w Wolborzu 31 marca 2017r.

 

Gratulacje dla naszych zawodników: Kamil Brzeziński, Andrzej Baran, Dawid Maćkowiak i Bartosz Adamus.

 

Wyniki II rundy:

 

Seniorzy:

I miejsce - Kamil Brzeziński   10 pkt

II miejsce - Andrzej Baran   9 pkt

 

Juniorzy:

V miejsce - Dawid Maćkowiak   6 pkt

VII miejsce - Bartosz Adamus   4 pkt 

 

Klasyfikacja drużynowa drugiej rundy:

 

1 miejsce - Szydłów   29 pkt

2 miejsce - Bujny   28 pkt

3 miejsce - Czarnocin   25 pkt

4 miejsce - Wolbórz   22 pkt

 

Klasyfikacja drużynowa po II rundach:

 

1 miejsce - Szydłów   56 pkt

2 miejsce - Bujny   52 pkt

3 miejsce - Wolbórz   51 pkt

4 miejsce - Czarnocin   49 pkt

 

 

 

IV TR Mistrzem Szkoły w Piłce Ręcznej.

Klasa IV TR ponownie Mistrzem w piłce ręcznej Mężczyzn. Spokojnie obronili tytuł który wywalczyli rok temu.

W wielkim finale rywale niestety chyba się przestraszyli i oddali walkowera, co dobitnie świadczy o sile klasy IV TR. Wielkie Gratulacje.

 

Natomiast najlepszym strzelcem turnieju został Michał Abratkiewicz z klasy III TPS.  

 

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY

W PIŁCE RĘCZNEJ

 

 

GRUPA A

 

IV TPS – IV TR 8:22

(Magiera 2, Sąciński 2, Strzelczyk 2, Włodarek, Kuna – Biedziński 9, Plich 7, Sabat 4, Peć 2)

 

IV TR – I TPS 35:1

(Sabat 11, Biedziński 10, Łuczyński 7, Plich 5, Peć 2 – Buj)

 

IV TPS – I TPS 24:8

(Magiera 11, Włodarek 6, Bogusławski 6, Kuna – Buj 5, Adamus, Rzepecki, Kujawski)

 

III TŻ/TR I – IV TPS 18:18

(Piotrowski 6, Cypel 5, Moskwa 3, Śpionek 2, Wojnecki, Baran – Bogusławski 5, Magiera 4, Włodarek 4, Strzelczyk 4, Sąciński)

  

III TŻ/TR I – IV TR 11:17

(Wojnecki 5, Cypel 3, Piotrowski 2, Śpionek – Plich 7, Łuczyński 6, Sabat, Malinowski, Peć, Maślanka)

 

III TŻ/TR I – I TPS 28:7

(Piotrowski 9, Cypel 8, Wojnecki 7, Baran 2, Śpionek 2 – Buj 5, Łuczyński 2)

 

 

TABELA

 

L.P.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

IV TR

3

6

74 - 20

I

2

III TŻ/TR I

3

3

57 42

II

3

IV TPS

3

3

50 48

III

4

I TPS

3

0

16 87

IV

 

 

 

GRUPA B

 

 

II TPS – I TŻ/TR 24:4

(Nowak 13, Wnuk 8, Adamski 3 – Lec 2, Wolski, Włuka)

 

III TŻ/TR II – II TPS 15:16

(Cander 7, Łabuziński 3, Brzeziński 2, Jasitczak 2, Kaleta – Wnuk 5, Nowak 4, Adamski 4, Kochanowski 2, Pałubski)

 

III TPS – I TŻ/TR 38:3

(Abratkiewicz 11, Kuśmierski 9, Cłapa 6, Ozimek 6, Podlaski 3, Pietras 3 – Wolski 2, Stępnicki)

 

III TŻ/TR II – I TŻ/TR 23:2

(Brzeziński 9, Jasitczak 6, Cander 5, Mikuła 3 – Włuka 2)

  

III TPS – II TPS 19:5

(Abratkiewicz 11, Cłapa 5, Kuśmierski 3 – Kochanowski 2, Nowak 2, Matera)

 

III TŻ/TR I – III TPS 14:12

(Brzeziński 6, Cander 5, Mikuła 2, Dróżdz – Cłapa 6, Kuśmierski 3, Abratkiewicz 2, Pietras)

 

 

TABELA

 

L.P.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

III TPS

3

4

69 - 22

I

2

III TŻ/TR II

3

4

52 - 31

II

3

II TPS

3

4

45 - 38

III

4

I TŻ/TR

3

0

9 85

IV

 

 

 

MECZ O MIEJSCE 7

 

I TPS – I TŻ/TR 15:8

(Buj 10, Łuczyński 3, Kujawski, Rzepecki – Włuka 4, Lec 2, Stępnicki 2)

 

 

MECZ O MIEJSCE 5

 

IV TPS – II TPS 16:10

(Włodarek 9, Magiera 6, Bogusławski – Adamski 6, Matera 3, Muszyński Konrad)

 

 

 

PÓŁFINAŁY

 

IV TR – III TŻ/TR II 27:11

(Sabat 10, Plich 8, Łuczyński D 8, Peć – Cander 4, Brzeziński 4, Mikuła, Łabuziński, Jasitczak T.)

 

 

III TŻ/TR I – III TPS 23:13

(Piotrowski 7, Cypel 6, Moskwa R. 5, Baran 3, Śpionek, Wojnecki – Abratkiewicz 6, Cłapa 3, Kuśmierski 3, Podlaski)

 

 

 

MECZ O 3 MIEJSCE

 

III TŻ/TR – III TPS 13:21

(Cander 5, Brzeziński 4, Cypel 3, Jasitczak T. - Abratkiewicz 10, Kuśmierski 5, Cłapa 3, Podlaski 2, Pietras)

 

 

 

FINAŁ

 

 

IV TR – III TR I 20:0 (vo)

 

 

 

NAJLEPSI STRZELCY

 

  1. Abratkiewicz Michał – 40

  2. Plich Szymon – 27

  3. Cander Piotr – 26

  4. Sabat Dawid – 26

  5. Brzeziński Kamil – 25

  6. Cypel Kamil – 25

  7. Piotrowski Łukasz – 24

  8. Magiera Michał – 23

  9. Cłapa Patryk – 23

  10. Kuśmierski Dawid – 23

  11. Łuczyński Dawid – 21

  12. Buj Patryk – 21

  13. Włodarek Patryk - 20

  14. Biedziński Patryk – 19

  15. Nowak Damian – 19

  16. Wojnecki Michał – 14

  17. Adamski Norbert – 13

  18. Wnuk Dawid – 13

  19. Bogusławski Mateusz – 12

  20. Jasitczak Tomasz – 10

  21. Moskwa Roman – 8

  22. Włuka Kacper – 7

  23. Strzelczyk Karol – 6

  24. Ozimek Krzysztof - 6

  25. Peć Artur – 6

  26. Śpionek Bartosz - 6

  27. Mikuła Tomasz – 6

  28. Baran Andrzej – 6

  29. Podlaski Piotr – 6

  30. Pietras Mateusz – 5

  31. Łuczyński Szymon – 5

  32. Matera Dawid – 4

  33. Kochanowski Adrian – 4

  34. Łabuziński Jakub – 4

  35. Lec Daniel – 4

  36. Sąciński Mateusz – 3

  37. Wolski Bartosz – 3

  38. Stępnicki Adrian – 3

  39. Kuna Damian – 2

  40. Rzepecki Krystian – 2

  41. Kujawski Adrian – 2

  42. Malinowski Hubert – 1

  43. Maślanka Mateusz – 1

  44. Dróżdz Krystian – 1

  45. Kaleta Marek – 1

  46. Pałubski Krystian – 1

  47. Adamus Bartosz – 1

  48. Muszyński Konrad - 1

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

 

W piątek 16 grudnia w Wolborzu odbyła się pierwsza runda Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym mężczyzn.

 

Nasi podopieczni w składzie: Kamil Brzeziński, Andrzej Baran, Dawid Maćkowiak i Bartosz Adamus drużynowo uplasowali się na drugim miejscu.

 

Łącznie nasz zespół uzyskał 27 punktów.

 

 

Grupa Seniorów

 

2 miejsce - Kamil Brzeziński  9 pkt.

3 miejsce - Andrzej Baran   8 pkt.

 

 

Grupa Juniorów

 

4 miejsce - Dawid Maćkowiak   7 pkt

8 miejsce - Bartosz Adamus   3 pkt.

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa:

 

1. Wolbórz    - 29 pkt.

2. Szydłów    - 27 pkt.

3. Czarnocin  - 24 pkt.

3. Bujny        - 24 pkt. 

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW WOLBÓRZ 25.10.2016r.

W dniu 25.10.2016 r. w Wolborzu rozegrano  Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w piłce nożnej chłopców.                                                                                                 Udział wzięły drużyny z SZYDŁOWA,  BUJEN, CZARNOCINA I WOLBORZA.

 

                                                                        

Wyniki:

 

ZSP SZYDŁÓW - ZSR BUJNY                         2-1 (Damian Nowak, Grzegorz Dalewski)

ZSRCKU WOLBÓRZ - ZSR CZARNOCIN           0-3

ZSP SZYDŁÓW - ZSR CZARNOCIN                 0-2

ZSR CZARNOCIN - ZSR BUJNY                       2-1

ZSRCKU WOLBÓRZ - ZSP SZYDŁÓW              5-0

ZSRCKU WOLBÓRZ - ZSR BUJNY                    3-1

 

KOLEJNOŚĆ

 

1. ZSR  CZARNOCIN

2. ZSRCKU WOLBÓRZ

3. ZSP SZYDŁÓW

4. ZSR BUJNY

 

Szkołę reprezentowali: Adrian Cieślak, Michał Magiera, Andrzej Baran, Kamil Brzeziński, Dawid Wnuk, Damian Nowak, Grzegorz Dalewski, Sebastian Daszyński, Piotr Cander

 

TRYBUNALSKI BIEG Z OSiR-EM 25.09.2016r.

Dnia 25. 09. 2016 r. uczennica klasy IITŻ Aleksandra Skowrońska reprezentowała naszą szkołę w Trybunalskim Biegu z OSiR- em

na dystansie 1200 m. Miało to miejsce na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim. W biegu masowym uczestniczyło około 1300 osób.

 

MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W dniu 8.06.2016r. na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 

Nasza szkoła wystartowała w następujących konkurencjach technicznych: 100m,400m,,1500m, skok w dal, skok wzwyż , pchnięcie kulą, rzut oszczepem .

 

Wyniki:

 

100m 

 

Michał Magiera       12,75s

Michał Abratkiewicz 13,04s

Dawid Matera         13,37s

Grzegorz Dalewski   14,34s

 

400m

 

Kamil Brzeziński 1,02,56s

 

1500m

 

Grzegorz Dalewski 5,01,42s - II MIEJSCE

 

skok w dal

 

Justyna Dziedziczak  3,70m

Martyna Kubala         3,40m

Izabela Dybka           3,10m

 

skok wzwyż

 

Justyna Dziedziczak 125cm - II MIEJSCE

 

Tomasz Mikuła        160cm

Michał Abratkiewicz 155cm

Dawid Matera          155cm

 

pchnięcie kulą (dziewczęta 4kg, chłopcy 5kg)

 

Maria Rogowska  6,30m

 

Karol Strzelczyk  11,27m

Piotr Cander        10,53m

 

rzut oszczepem

 

Aleksandra Małecka 15,15m

 

Michał Magiera         23,33m 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT KWIECIEŃ 2016r..

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

 

 

X

Magdalena Kaliska

Małgorzata Kaliska

Patrycja Jarocka

Maria Rogowska

Natalia Książczyk

Joanna Tokarek

Paulina Kaczor

Jolanta Fijałkowska

Justyna Dziedziczak

Pkt

Sety

Miejsce

Magdalena Kaliska

X

 

3:2

3:0

3:0

3:0

3:1

3:1

3:0

3:1

16

24-5

I

Małgorzata Kaliska

2:3

X

3:0

-------

3:0

3:1

3:2

3:0

-----

10

17-6

II

Patrycja Jarocka

0:3

0:3

X

1:3

3:2

0:3

1:3

-----

0:3

2

5-20

VII

Maria Rogowska

0:3

-------

3:1

X

3:1

0:3

0:3

----

2:3

4

8-14

VI

Natalia Książczyk

0:3

0:3

2:3

1:3

X

0:3

------

------

1:3

0

4-18

IX

Joanna Tokarek

 

1:3

1:3

3:0

3:0

3:0

X

-----

----

-----

6

11-6

IV

Paulina Kaczor

1:3

2:3

3:1

3:0

-----

-----

X

0:3

0:3

4

9-13

V

Jolanta Fijałkowska

0:3

 

0:3

---

----

----

---

3:0

X

-----

2

3-6

VIII

Justyna Dziedziczak

1:3

2:3

3:0

3:2

3:1

-------

3:0

-------

X

8

15-9

III

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SKOKU WZWYŻ 29.04.2016r.

 

 29.04.2016r. podczas Dnia Otwartego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Skoku Wzwyż dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji zaprosiliśmy uczniów sąsiadującego z nami Gimnazjum. W zawodach udział wzięło 11 dziewcząt i 9 chłopców. Za miejsca I-III przyznawano pamiątkowe medale.

 

Wśród gimnazjalistów najlepsi byli:

 

Dziewczęta

 

1. Milena Góra              135cm

2. Agata Bęckowska      135cm

3. Aleksandra Głowacka 135cm

 

Chłopcy

 

1. Patryk Kopertowski 150cm

2. Tomasz Fijałkowski 150cm

3. Piotr Chycki           145cm

 

Ponadto w zawodach udział brali: Agata Karcz, Kamila Owczarek, Roksana Kacperska, Emilia Janiszewska.

 

Najlepsi zawodnicy naszej szkoły to:

 

Dziewczęta

 

1. Justyna Dziedziczak 130cm

2. Justyna Pacześ       120cm

3. Izabela Dybka       120 cm

 

 

Chłopcy

 

1. Tomasz Mikuła        175cm

2. Dawid Matera         170cm

3. Michał Abratkiewicz 165cm

 

Ponadto w zawodach udział brali: Patrycja Jarocka, Patryk Nowakowski, Emil Leszczyński, Michał Magiera.

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT BUJNY 6.04.2016r.

              

 

 

W dniu 6.04.2016r. w SP w Bujnach rozegrano turniej koszykówki dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych powiatu piotrkowskiego.

 

Wyniki zawodów:

 

 

ZSP SZYDŁÓW - ZSR BUJNY                 7-18

ZSR BUJNY   - ZSRCKU WOLBÓRZ       13-12

ZSP SZYDŁÓW - ZSR CZARNOCIN       32-4

ZSR CZARNOCIN - ZSR BUJNY              2-21

ZSP SZYDŁÓW - ZSRCKU WOLBÓRZ     8-27

ZSR CZARNOCIN - ZSRCKU WOLBÓRZ  26-3

 

 Ostatecznie uplasowaliśmy się na III miejscu

 

Szkołę reprezentowały :PAULINA KACZOR, KAROLINA JASIŃSKA, JOLANTA FIJAŁKOWSKA, DOMINIKA KOZUB, KAROLINA WÓJCIK, MAŁGORZATA KALISKA, MAGDALENA KALISKA, PATRYCJA JAROCKA, IZABELA DYBKA, MARTYNA KUBALA.

 

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT STYCZEŃ 2016

 

W styczniu 2016 r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt. Wyniki przedstawiają się następująco:

 

KLASA III TŻ: KLASA ITŻ 20: 14

 

KLASA ITŻ: KLASA IV TŻ 14:34

 

KLASA IVTŻ: KLASA IIITŻ 27: 2

 

I MIEJSCE ZAJĘŁY DZIEWCZĘTA Z KLASY IV TŻ II MIEJSCE III TŻ,  III MIEJSCE I TŻ

 

            NAJWIĘCEJ PUNKTÓW ZDOBYŁY:

 

               PAULINA KACZOR 43 pkt

               PATRYCJA JAROCKA 14 pkt

               ALEKSANDRA SKOWROŃSKA 12 pkt 

               KAROLINA WÓJCIK 12 pkt

               JOLANTA FIJAŁKOWSKA 6 pkt

               MARTA UBRYCH 6 pkt

               MAGDALENA KALISKA 4 pkt

               DOMINIKA KOZUB 2 pkt

               MAŁGORZATA KALISKA 2 pkt

               PAULINA PATURAJ 2 pkt

               JUSTYNA PACZEŚ 2 pkt

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 20.11.15 r.

 

Dnia 20. 11. 2015 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Piotrkowskiego w Piłce ręcznej dziewcząt i chłopców  w OSiR w Piotrkowie Tryb. Drużynę dziewcząt reprezentowały: I. Dybka, D. Kozub, M. Kaliska, M. Kaliska, M. Kubala, P. Kaczor, J. Fijałkowska, K. Jasińska, P. Jarocka, K. Wójcik. Zespół chłopców reprezentowali: J. Karbowiak, P. Janek, D. Kuśmierski, M. Abratkiewicz, M. Magiera, D. Sabat, Sz. Plich, P. Biedziński, M. Maślanka, R. Świątek, D. Łuczyński, Sz. Wiączek,  zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli III MIEJSCE .

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW LISTOPAD 2015r.

 

GRUPA A

 

IV TPS – III TŻ/TR 19:41

(Sędziak 9, Drozdek 4, Jodłowski 2, Just 2, Kopacki 2 – Biedziński 13, Łuczyński 10, Sabat 9, Plich 6, Peć 3)

 

II TPS – I TPS 17:8

(Cłapa 6, Abratkiewicz 5, Podlaski 5, Pietras – Zajączkowski 3, Wnuk 3, Nowak D. 2)

 

III TŻ/TR – I TPS 22:4

(Sabat 9, Łuczyński 8, Plich 4, Peć – Zajączkowski 2, Pocztar, Matera)

 

III TŻ/TR – II TPS 21:10

(Biedziński 12, Sabat 5, Łuczyński 3, Plich – Kuśmierski 6, Abratkiewicz 2, Leszczyński, Pietras)

 

IV TPS – II TPS 17:14

(Just 6, Bubas 5, Michalski 5, Kopacki – Abratkiewicz 5, Kuśmierski 5, Pietras 2, Cłapa 2, Leszczyński)

 

I TPS – IV TPS 19:15

(Wnuk 10, Nowak D. 5, Matera 3, Zajączkowski – Just 6, Bubas 5, Jodłowski 3, Kopacki)

 

TABELA

L.P.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

III TŻ/TR

3

6

84 - 33

I

2

II TPS

3

2

41 - 46

II

3

I TPS

3

2

31 - 54

III

4

IV TPS

3

2

51 - 74

IV

 

 

GRUPA B

 

IV TŻ/TMR – III TPS 10:17

(Karbowiak 4, Janek 2, Bujakowski 2, Klepacz 2 – Włodarek 10, Magiera 7)

 

II TŻ/TR – I TŻ/TR 18:11

(Brzeziński 5, Piotrowski 4, Moskwa 4, Cypel 3, Śpionek 2 – Dróżdz 5, Wiączek 4, Dalewski, Sabat)

 

IV TŻ/TMR – II TŻ/TR 19:6

(Karbowiak 9, Janek 5, Klepacz 2, Bujakowski 2, Cypel – Moskwa 4, Brzeziński 2)

 

III TPS – I TŻ/TR 16:8

(Włodarek 8, Strzelczyk 5, Bogusławski 2, Magiera – Wiączek 3, Dróżdz 3, Dalewski 2)

 

III TPS – II TŻ/TR 12:6

(Włodarek 5, Magiera 4, Królikiewicz, Kuna, Bogusławski – Cypel 2, Śpionek 2, Piotrowski, Moskwa)

 

I TŻ/TR – IV TŻ/TR 10:0 (vo)

 

TABELA

L.P.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

III TPS

3

6

45 - 24

I

2

IV TŻ/TMR

3

2

29 - 33

II

3

I TŻ/TR

3

2

29 - 34

III

4

II TŻ/TR

3

2

30 - 42

IV

 

MECZ O 7 MIEJSCE

 

IV TPS – II TŻ/TR 8:16

(Drozdek 3, Madejak 3, Bubas, Just – Śpionek 6, Cypel 6, Piotrowski 3, Moskwa R.)

 

MECZ O 5 MIEJSCE

 

I TPS - I TŻ/TR 5:14

(Wnuk 3, Matera, Nowak D. - Daszyński 4, Dalewski 4, Wiączek 3, Sabat 2, Dróżdz)

 

PÓŁFINAŁY

 

1.  III TŻ/TR – IV TŻ/TMR 27:16

(Biedziński 7, Sabat 7, Plich 7, Łuczyński 6 – Karbowiak 9, Bujakowski 4, Janek 3)

 

2. II TPS – III TPS 18:17

(Kuśmierski 6, Cłapa 5, Abratkiewicz 4, Jarocki 2, Pietras – Strzelczyk 8, Magiera 6, Włodarek 3)

 

 

MECZ O 3 MIEJSCE

 

IV TŻ/TMR – III TPS 13:11

(Janek 4, Bujakowski 4, Karbowiak 4, Klepacz – Strzelczyk 5, Sąciński 3, Magiera 2, Włodarek)

 

 

FINAŁ

 

III TZ/TR – II TPS 26:12

(Biedziński 11, Plich 7, Łuczyński 6, Peć, Sabat – Kuśmierski 6, Nowakowski 2, Pietras 2, Cłapa, Abratkiewicz)

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

 

1 miejsce - III TŻ/TR

 

2 miejsce - II TPS

 

3 miejsce – IV TŻ/TMR

 

4 miejsce – III TPS

 

5 miejsce – I TŻ/TR

 

6 miejsce – I TPS

 

7 miejsce – II TŻ/TR

 

8 miejsce – IV TPS

 

 

TRYBUNALSKI BIEG Z OSiR-em 27.09.2015r.
Dnia 27. 09. 2015 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w rekreacyjno - masowym Trybunalskim Biegu z OSiR -em na dystansie 1200 metrów. Bieg rozegrany był na Stadionie Miejskim. Szkołę reprezentowali : MARIA ROGOWSKA klasa II TŻ, ALEKSANDRA SKOWROŃSKA klasa I TŻ, PATRYCJA JAROCKA klasa I TŻ, MATEUSZ SĄCIŃSKI klasa III TPS.
MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE 11.06.2015r.

 

 

Dnia 11.06.2015 roku na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się

 

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce.

 

Łącznie wystartowaliśmy w siedmiu konkurencjach lekkoatletycznych zdobywając cztery medale: dwa srebrne i dwa brązowe.

 

Wyniki przedstawiają się następująco:

 

KAROLINA JASIŃSKA - BIEG NA DYSTANSIE 1500m - II MIEJSCE 6:53,33

 

MARIA ROGOWSKA - PCHNIĘCIE KULĄ - V MIEJSCE - 7,47m

 

KAROL STRZELCZYK - RZUT OSZCZEPEM - V MIEJSCE - 33,28m

 

KAROL STRZELCZYK - PCHNIĘCIE KULĄ - III MIEJSCE - 10,53m

 

MAREK KALETA - BIEG NA DYSTANSIE 100m - 13.47

 

PATRYK SADURSKI - SKOK W DAL - 5,22m

 

PATRYK SADURSKI - SKOK WZWYŻ - II MIEJSCE 164cm

 

TOMASZ MIKUŁA - SKOK W DAL - 4,89m

 

TOMASZ MIKUŁA - SKOK WZWYŻ - III MIEJSCE - 161cm

 

EMIL LESZCZYŃSKI - SKOK WZWYŻ - 145cm

 

ROMAN MOSKWA - SKOK WZWYŻ - 145cm

 

SZYMON PLICH - BIEG NA DYSTANSIE 800m - IV MIEJSCE - 2:19,97

 

 

 GRATULUJEMY !

 

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ KWIECIEŃ-MAJ 2015r.

 

                    I MIEJSCE KLASA IV TŻ                                  II MIEJSCE KLASA IIITŻ                                        III MIEJSCE KLASA II TŻ

 

 

 

 

          WYNIKI TURNIEJU:

                                  

                                      KLASA II TŻ :IV TŻ (0:8)

                                   

                                      KLASA   III TŻ:IV TŻ (1:4)

 

                                     KLASA    III TŻ:II TŻ (1:0)

 

BRAMKI ZDOBYŁY:NATALIA KUMANOWICZ 7,  KAMILA PATURA 5,  KAROLINA JASIŃSKA 1,  PAULINA KACZOR 1

 

KLASĘ IV TŻ REPREZENTOWAŁY:PAULINA MIROWSKA,NATALIA KUMANOWICZ,KAMILA PATURA,KATARZYNA KALISKA,DAGMARA DOBROWOLSKA

 

KLASĘ IIITŻ REPREZENTOWAŁY:KAROLINA JASIŃSKA,PAULINA PATURAJ,JUSTYNA RYGIELSKA,JOLANTA FIJAŁKOWSKA,PAULINA KACZOR

 

KLASĘ IITŻ REPREZENTOWAŁY:MAGDALENA KALISKA,MAŁGORZATA KALISKA,DOMINIKA KOZUB,DOMINIKA MICHALAK,MARYSIA JARGAN,KATARZYNA KOLASIŃSKA,KAROLINA WÓJCIK,ALEKSANDRA MAMROT,ANNA SKADŁUBOWICZ.

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT CZARNOCIN 21.04.2015r.

                                                                                  I miejsce MISTRZYNIE POWIATU PIOTRKOWSKIEGO

 

 

W dniu 21.04.205r. w Czarnocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu piotrkowskiego w piłce nożnej dziewcząt. Udział wzięły 3 drużyny(ZSP Szydłów, ZSR Bujny, ZSR Czarnocin). 

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

ZSP SZYDŁÓW - ZSR BUJNY          1-0 (Kamila Patura)

ZSP SZYDŁÓW - ZSR CZARNOCIN  4-0(Kamila Patura x2, Paulina Mirowska, Karoilina Jasińska)

ZSR BUJNY      - ZSR CZARNOCIN   3-0

 

Nasze dziewczęta w tym dniu były nie do pokonania , wygrały zawody strzelając 5 bramek i nie pozwoliły przeciwnikowi na strzelenie choćby jednego gola.

 

Szkołę reprezentowały:

 

KAMILA PATURA, PAULINA MIROWSKA, KAROLINA JASIŃSKA, NATALIA KUMANOWICZ, PAULINA KACZOR, KATARZYNA KALISKA, ALEKSANDRA MAMROT, MAGDALENA KALISKA, MAŁGORZATA KALISKA, DAGMARA DOBROWOLSKA.

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW BUJNY 20.04.2015r.

W dniu 20.04.2015r. w Bujnach rozegrano  Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców. Udział wzięły 3 drużyny(ZSP SZYDŁÓW, ZSR BUJNY, ZSR CZARNOCIN).

 

 

Wyniki:

 

ZSP SZYDŁÓW - ZSR BUJNY            2-5

ZSP SZYDŁÓW - ZSR CZARNOCIN    1-0

ZSR CZARNOCIN - ZSR BUJNY          2-5

 

KOLEJNOŚĆ

 

1. ZSR BUJNY

2. ZSP SZYDŁÓW

3. ZSR CZARNOCIN

 

 

OSTATECZNIE ZAJĘLISMY II MIEJSCE , SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

 

DAWID SĘDZIAK, TOMASZ ZIELONKA, TOMASZ SOBIERSKI, DAMIAN KRÓLIKIEWICZ, KAMIL BRZEZIŃSKI, BARTOSZ BRZEZIAŃSKI, MICHAŁ MAGIERA, MICHAŁ ABRATKIEWICZ, ADRIAN CIEŚLAK, DAMIAN KUNA.

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO IV EDYCJA W BUJNACH 31.03.15r.

                                                                                  

 

 

       W dniu 31.03.15r. w Bujnach odbył się IV Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt. Grano systemem "brazylijskim" do dwóch porażek. Była to ostatnia edycja w tym roku szkolnym , podsumowano wszystkie rozegrane turnieje i ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii seniorek Kamila Patura uzyskała 24pkt i zajęła IV miejsce w całym cyklu, natomiast Aleksandra Mamrot uzyskała 17pkti zajęła VI miejsce.

W kategorii juniorek Magdalena Kaliska uzyskała 22pkt i zajęła IV miejsce w całym cyklu, natomiast Małgorzata Kaliska uzyskała 19pkt i zajęła V miejsce.

Drużynowo nasza szkoła ukończyła zawody na III miejscu.

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT 27.02.15r. BUJNY

 

 

 

 

 

 W dniu 27.02.15r. w Bujnach odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt. Grano systemem "każdy z każdym" do trzech wygranych setów. W kategorii seniorek Kamila Patura odniosła dwa zwycięstwa (3-0,3-1) i jeden raz została pokonana (0-3), takie wyniki pozwoliły jej zająć drugie miejsce w tym turnieju. Po zaciętych lecz niestety przegranych pojedynkach (0-3,0-3,1-3) Aleksandra Mamrot zajęła IV miejsce. Nie gorzej spisały się młodsze koleżanki , które w kategorii juniorek uzyskały następujące wyniki : Magdalena Kaliska zwyciężyła w dwóch pojedynkach(3-0,3-0), jeden raz nieznacznie uległa przeciwniczce (2-3) zajmując tym samym II miejsce w turnieju, Małgorzata Kaliska uzyskując jedno zwycięstwo (3-2) i doznając dwóch porażek(0-3,0-3) uplasowała się na III miejscu.

KAMILA PATURA            II miejsce

ALEKSANDRA MAMROT  IV miejsce

MAGDALENA KALISKA    II miejsce

MAŁGORZATA KALISKA  III miejsce

 

 

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT 15.01.2015r.

                I miejsce klasa IV TŻ                                                 II miejsce III TŻ                                                   III miejsce II TŻ

 

 

 

WYNIKI

 

IVTŻ - IITŻ - 30-6

IVTŻ- IIITŻ - 31-14

IIITŻ - IITŻ - 28-12

 

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNYIVTŻ: NATALIA KUMANOWICZ, KAMILA PATURA, KATARZYNA KALISKA, MONIKA KITA, PAULINA MIROWSKA.

SKŁAD KLASY IIITŻ - KAROLINA JASIŃSKA, PAULINA PATURAJ, JUSTYNA RYGIELSKA, PAULINA KACZOR, JOLANTA FIJALKOWSKA.

SKŁAD KLASY II TŻ - DOMINIKA KOZUB, MAŁGORZATA KALISKA, MAGDALENA KALISKA, KAROLINA WÓJCIK, KATARZYNA KOLASIŃSKA, MARTYNA ŁUCZYŃSKA, ANNA SKADŁUBOWICZ

 

 

 

 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW

 

  1. NATALIA KUMANOWICZ   31pkt
  2. PAULINA KACZOR            28pkt
  3. JOLANTA FIJAŁKOWSKA  12pkt

          KAMILA PATURA

     5. PAULINA MIROWSKA       10pkt

         KAROLINA WÓJCIK

    7 .  MONIKA KITA                    8pkt

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW 2014

 

 

 

Od października do grudnia 2014r. w naszej szkole odbywał się Turniej Piłki Ręcznej chłopców udział wzięło 8 drużyn.

 

 

 

 

Kolejność drużyn przedstawia się następująco:

 

  1. II TŻ/TR
  2. IV TPS
  3. IV TŻ/TR
  4. MŁODE WILKI
  5. II TPS
  6. I TŻ/TR
  7. III TPS , I TPS

 

MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT 15.12.14 BUJNY

 

      W dniu 15.12.2014r. w Szkole Podstawowej w Bujnach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w Piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny:reprezentacja uczennic z Czarnocina, Bujen i Szydłowa.Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów systemem "każdy z każdym".

 

WYNIKI:

 

SZYDŁÓW - CZARNOCIN    0-2

SZYDŁÓW - BUJNY            0-2

CZARNOCIN - BUJNY         0-2

 

 

NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA III MIEJSCE

 

 SKŁAD DRUŻYNY:  KATARZYNA KALISKA,  DAGMARA DOBROWOLSKA, MILENA ŁĄGWA, NATALIA KUMANOWICZ, MAGDALENA KALISKA, PAULINA KACZORALEKSANDRA MAMROT,   KAROLINA JASIŃSKA, MONIKA KITA

 

 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W RAMACH KAMPANII "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ" 6.12.2014r. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

    W dniu 6.12.14r. w Piotrkowie Trybunalskim na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Belzackiej rozegrano Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Grano systemem "brazylijskim" do 2 przegranych pojedynków, zgodnie z przepisami PZTS.

 

W zawodach udział wzięli: Maciej Grelowski i Borys Goworek.

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW 2.12.2014r. BUJNY

 

 

2.12.2014r. w  Bujnach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w siatkówce chłopców. W zawodach wystartowały 4 zespoły.

 

Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów.

 

Wyniki

 

SZYDŁÓW - BUJNY         0-2

CZARNOCIN - WOLBÓRZ 0-2

SZYDŁÓW - CZARNOCIN 0-2

BUJNY  - WOLBÓRZ        1-2

SZYDŁÓW - WOLBÓRZ   0-2

BUJNY - CZARNOCIN      0-2

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I m – Wolbórz
II m – Czarnocin
III m– Bujny
IV m – Szydłów

 

SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: DAWID BANASZCZYK, KAROL STRZELCZYK, ROMAN MOSKWA, KRZYSZTOF BUBAS, PIOTR JANEK, JAKUB KARBOWIAK, ARTUR PEĆ.

 

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT 24.11.14 WOLBÓRZ

                                   

 

W dniu 24.11.14r. w WOLBORZU odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt. W zawodach wzięły udział 4 szkoły, grano systemem "każdy z każdym".   

 

Wyniki:

                                                                                   
SZYDŁÓW - CZARNOCIN   22-10

SZYDŁÓW - BUJNY             8-20

SZYDŁÓW - WOLBÓRZ     16-25

WOLBÓRZ - BUJNY           14-7

WOLBÓRZ - CZARNOCIN   37-9

CZARNOCIN - BUJNY         13-30

                                                   

                                                           NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA III MIEJSCE

 

SKŁAD DRUŻYNY

 

  1. JOLANTA FIJAŁKOWSKA
  2. KATARZYNA KALISKA
  3. KAMILA PATURA
  4. PAULINA MIROWSKA
  5. NATALIA KUMANOWICZ
  6. MAGDALENA KALISKA
  7. PAULINA KACZOR
  8. ALEKSANDRA MAMROT
  9. KAROLINA JASIŃSKA
  10. MONIKA KITA
I POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT SZYDŁÓW 21.11.14r.

 

                                       

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

 

1. CZARNOCIN 37pkt

2. BUJNY         29pkt

3. SZYDŁÓW  24pkt

 

 

I Powiatowy turniej Tenisa Stołowego dziewcząt.

 

NASZĄ SZKOŁE REPREZENTOWAŁY:

 

JUNIORKI :

 

KALISKA MAGDALENA IVm

KALISKA MAŁGORZATA Vm

 

SENIORKI:

 

KAMILA PATURA Vm

ALEKSANDRA MAMROT VIm

II TURNIEJ POWIATOWY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 28.10.2014 WOLBÓRZ

 

 

 

 

28.10.14 W WOLBORZU ODBYŁ SIĘ II POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

 

WYNIKI:

 

ZSP SZYDŁÓW - BUJNY           0-6

ZSP SZYDŁÓW - CZARNOCIN 2-1(BRZEZIAŃSKI, SOBIERSKI)

ZSP SZYDŁÓW - WOLBÓRZ     5-0(SZEWCZYK 3, SĘDZIAK, MAGIERA)

 

 

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU                                                                      

 

  1. BUJNY          11pkt 17-9
  2. SZYDŁÓW    10pkt 10-10
  3. CZARNOCIN   9pkt 15-10
  4. WOLBÓRZ     4pkt   6-19

 

 

SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

 

DAWID SĘDZIAK, TOMASZ ZIELONKA, TOMASZ SOBIERSKI, DAMIAN KRÓLIKIEWICZ, KAMIL BRZEZIŃSKI, BARTOSZ BRZEZIAŃSKI, MARCIN JUST, MICHAŁ MAGIERA, PIOTR SZEWCZYK.

 

 

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT 17.10.14 BUJNY

 

     W dniu 17.10.14r. w Bujnach rozegrany został Powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się trzy szkoły , wyniki przedstawiają się następująco:

 

SZYDŁÓW - CZARNOCIN 0-0

SZYDŁÓW - BUJNY         0-0

CZARNOCIN - BUJNY       0-2

 

NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA II MIEJSCE , A REPREZENTOWAŁY JĄ:

 

SYLWIA BANASZCZYK, MAGDALENA KALISKA, ALEKSANDRA MAMROT, KAROLINA JASIŃSKA, PAULINA KACZOR, KAMILA PATURA, PAULINA MIROWSKA, KATARZYNA KALISKA, NATALIA KUMANOWICZ, DAGMARA DOBROWOLSKA.

I Turniej Powiatowy Piłki Noznej Chłopców

                                                                                                                                     

9.10.14 W BUJNACH ODBYŁ SIĘ POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

 

WYNIKI:

 

ZSP SZYDŁÓW - BUJNY 1-1(BRZEZIAŃSKI)

ZSP SZYDŁÓW - CZARNOCIN 1-2(SOBIERSKI)

ZSP SZYDŁÓW - WOLBÓRZ 1-0(SOBIERSKI)

 

OSTATECZNIE ZAJĘLISMY II MIEJSCE , SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

 

DAWID SĘDZIAK, TOMASZ ZIELONKA, TOMASZ SOBIERSKI, DAMIAN KRÓLIKIEWICZ, KAMIL BRZEZIŃSKI, BARTOSZ BRZEZIAŃSKI, BORYS GOWOREK, MARCIN JUST, KRZYSZTOF BUBAS, MICHAŁ MAGIERA, PATRYK NOWAKOWSKI.

 

 

                                                                               

TRYBUNALSKI BIEG Z OSIREM 28.09.2014R.

W Trybunalskim Biegu z Osirem naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Sąciński kl IITPS(udział w biegu masowym na1200m), Borys Goworek Kl IIITPS(udział w biegu sportowym 7.800m).

 

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT 14.04.14 WOLBÓRZ

III MIEJSCE

                 

                               

 

     GRATULUJEMY!      

                                                                                                           

SKŁAD DRUŻYNY

 

  1. JOLANTA FIJAŁKOWSKA
  2. KATARZYNA KALISKA
  3. KAMILA PATURA
  4. PAULINA MIROWSKA
  5. NATALIA KUMANOWICZ
  6. NINA SKRZYPCZAK
  7. PAULINA KACZOR

 

WEWNĄTRZSZKOLNE ROZGRYWKI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

 

WYNIKI

 

IITŻ - ITŻ     36-2

 

IVTŻ-IIITŻ     4-14

 

IVTŻ-IITŻ     10-22

 

ITŻ-IIITŻ       2-20

 

ITŻ-IVTŻ       6-14

 

IIITŻ-IITŻ    22-14

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

  1. III TŻ
  2. IITŻ
  3. IVTŻ
  4. ITŻ

 

 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW

 

  1. PAULINA KACZOR            28pkt
  2. JOLANTA FIJAŁKOWSKA  22pkt

          NATALIA KUMANOWICZ  22pkt

     4. MONIKA KITA                  10pkt

POWIATOWE ZAWODY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT BUJNY 18.03.2014r.

 

 

W DNIU 18.03.2014r. W BUJNACH ODBYŁY SIĘ POWIATOWE ZAWODY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT.

 

 PO WYRÓWNANEJ WALCE ZAJĘLIŚMY IV MIEJSCE

 

NASZĄ SZKOŁE REPREZENTOWAŁY:

 

MAGDALENA KALISKA, MAŁGORZATA KALISKA, ALEKSANDRA MAMROT, KAROLINA JASIŃSKA, PAULINA MIROWSKA, KAMILA PATURA, DAGMARA DOBROWOLSKA, KATARZYNA KALISKA, NATALIA KUMANOWICZ, MONIKA KITA, MILENA ŁĄGWA.

 

 

 

Powiatowy turniej tenisa stołowego dziewcząt 21.02.2014 Szydłów

 

 III EDYCJA Powiatowego turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt.

 

NASZĄ SZKOŁE REPREZENTOWAŁY:

 

JUNIORKI :

 

KALISKA MAGDALENA VIm

KALISKA MAŁGORZATA VIIIm

 

SENIORKI:

 

KAMILA PATURA IIIm

MONIKA PIĄTKOWSKA VIm

 

Gratulujemy uczestniczkom zawodów oraz serdeczne podziękowania za sędziowanie turnieju dla Mateusza Lalka, Tomasza Sobierskiego i Borysa Goworka.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

 

GRUPA A

 

  1. IV TŻ/TR – I TPS - 26:9

(Michalak 9, Stępień 9, Piekarski 4, Cieślak 4 – Włodarek 5, Strzelczyk 2, Krawczyk 1, Bogusławski 1)

  1. II TPS – II TŻ/TMR - 14:19

(Domański 7, Just 4, Sędziak 1, Jodłowski 1, Michalski 1 – Karbowiak 7, Bujakowski 6, Szewczyk 4, Janek 2)

  1. IV TŻ/TR – IITPS - 25:11

(Piekarski 7, Cieślak 6, Stępień 6, Michalak 3, Gałkiewicz 3 – Domański 4, Sędziak 3, Just 2, Drozdek 2)

  1. I TPS – II TŻ/TMR - 8:14

(Włodarek 3, Strzelczyk 3, Bogusławski 2 – Karbowiak 6, Szewczyk 3, Bujakowski 3, Janek 1, Cypel 1)

  1. IV TŻ/TR – II TŻ/TMR - 22:13

(Piekarski 5, Stępień 5, Michalak 4, Cieślak 4, Gałkiewicz 3, Sinciak 1 – Szewczyk 4, Karbowiak 4, Bujakowski 3, Cypel 2)

  1. II TPS – I TPS - 22:10

(Domański 12, Sędziak 4, Michalski 3, Drozdek 2, Just 1 – Magiera 4, Włodarek 3, Krawczyk 2, Kuna 1)

 

TABELA GRUPY A

 

L.P.

KLASA

PUNKTY

BRAMKI

 

1.

IV TŻ/TR

6

73:33

awans do półfinału

2.

II TŻ/TMR

4

46:44

awans do półfinału

3.

II TPS

2

47:54

mecz o 5 miejsce

4.

I TPS

0

27:62

 

 

 

 

GRUPA B

 

  1. III TŻ/TR – III TPS - 15:17

(Banaszkiewicz 6, Banaszczyk 3, Jarzecki 3, Kopacki 2, Kmieciński 1 –Sobierski 10, Lalek 5, Filipczak 1, Para 1)

  1. III TŻ/TR – I TŻ/TR - 16:21

(Banaszczyk 9, Jarzecki 3, Banaszkiewic 2, Kmieciński 1, Kociołek 1 – Biedziński 16, Sabat 3, Peć 2)

  1. III TPS – I TŻ/TR - 11:12

(Sobierski 5, Lalek 3, Para 2, Zielonka 1 – Biedziński 5, Łuczyński 4, Malinowski 3)

 

 

 

 

TABELA GRUPY B

 

L.P.

KLASA

PUNKTY

BRAMKI

 

1.

I TŻ/TR

4

33:27

awans do półfinału

2.

III TPS

2

28:27

awans do półfinału

3.

III TŻ/TR

0

31:38

mecz o 5 miejsce

 

 

 

PÓŁFINAŁY

 

  1. II TŻ/TR – I TŻ/TR - 8:18

(Karbowiak 3, Szewczyk 2, Bujakowski 2, Janek 1 – Biedziński 6, Sabat 5, Plich 3, Malinowski 2, Łuczyński 2, Peć 1)

  1. IV TŻ/TR – III TPS - 15:17

(Piekarski 8, Cieślak 3, Michalak 2, Gałkiewicz 1, Stępień 1 – Sobierski 8, Lalek 5, Brzeziański 2, Filipczak 2)

 

Mecz o 5 miejsce

 

  1. III TŻ/TR – II TPS - 19:8

(Banaszczyk 11, Banaszkiewicz 5, Jarzecki 2, Kopacki 1 – Just 4, Drozdek 2, Michalski 1, Bubas 1)

 

Mecz o 3 miejsce

 

  1. II TŻ/TMR – IV TŻ/TR - 10:30

(Szewczyk 4, Karbowiak 3, Cypel 2, Janek 1 – Michalak 12, Stępień 7, Cieślak 6, Piekarski 3, Gałkiewicz 1, Sinciak 1)

 

FINAŁ

 

I TŻ/TR – III TPS - 15:9

(Biedziński 9, Sabat 3, Malinowski 2, Plich 1 – Lalek 5, Zielonka 2, Para 1, Brzeziański 1)

 

Najlepsi strzelcy

 

  1. Biedziński Patryk - 36 br.

  2. Michalak Jakub - 30 br.

  3. Stępień Marcin - 28 br.

  4. Piekarski Łukasz - 27 br.

  5. Cieślak Robert - 23 br.

  6. Sobierski Tomasz - 23 br.

  7. Banaszczyk Dawid - 23 br.

  8. Karbowiak Jakub - 23 br

  9. Domański Dawid - 23 br.

  10. Lalek Mateusz - 18 br.

  11. Szewczyk Piotr - 17 br.

  12. Bujakowski Hubert - 14 br.

  13. Banaszkiewicz Dawid - 13 br.

  14. Sabat Dawid - 11 br.

  15. Just Marcin - 11 br.

  16. Patryk Włodarek - 11 br

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

W DNIU 29.11.2013r. W BUJNACH ODBYŁ SIĘ TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT.

 

NASZĄ SZKOŁE REPREZENTOWAŁY:

 

JUNIORKI :

 

KALISKA MAGDALENA VIIm

KALISKA MAŁGORZATA VIIIm

 

SENIORKI:

 

KAMILA PATURA Vm

 

DRUGĄ EDYCJĘ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT ROZEGRANO 10.12.2013r. W SZYDŁOWIE

 

NASZĄ SZKOŁE REPREZENTOWAŁY:

 

JUNIORKI :

 

KALISKA MAŁGORZATA VIIm

KALISKA MAGDALENA   VIIIm

 

SENIORKI:

 

KAMILA PATURA IIm

ALEKSANDRA MAMROT VIIm

 

                                                 

I Szydłowski Bieg „IRON MAN” - 8.11.2013r.

 

 8 listopada 2013 r. (piątek) odbył się w naszej szkole I Szydłowski "IRON MAN". Uczniowie startowali  w trzech konkurencjach:

 

 

1. Sztafeta Szybkości - bieg drużynowy klas na czas - dystans 1km

 

 

2. Opona Siły - przetaczanie dużej opony na czas - dystans 30m

 

 

3. Test Wytrzymałości - bieg główny na dystansie 2,5km

 

 

W trakcie biegu sztafetowego i głównego na uczestników czekały do pokonania różne przeszkody.

 

Na zwycięzców czekały nagrody i medale, a dla wszystkich kiełbaska z grilla.

 

Poniżej wyniki:

 

 

 

 

 

OPONA SIŁY”

 

 

  1. Patryk BIEDZIŃSKI            I TŻ 13.74.

  2. Tomasz SOBIERSKI       III TPS 13.75.

  3. Sebastian PARA              III TPS 13.89.

  4. Mikołaj BALD                     IV TR 14.05.

  5. Dawid BANASZKIEWICZ III TR 14.86.

  6. Wojciech WOLSKI           II TPS 15.66.

  7. Piotr JANEK                       II TŻ   16.02.

  8. CEZARY RÓZGA                 I TPS  17.18.

  9. Mateusz FLORCZAK         IV TPS 17.76.

  10. Karol STRZELCZYK             I TPS 18.34.

  11. Marcin SINCIAK                 IV TŻ 19.94.

 

 

 

 

 

SZTAFETA SZYBKOŚCI”

 

 

 

  1. IVTŻ/TR(MICHALAK, STĘPIEŃ,GAŁKIEWICZ,CIEŚLAK) 4.35.07

  2. III TPS (WROŃSKI, LALEK, BRZEZIAŃSKI, SOBIERSKI)                   4.35.23

  3. I TŻ/TR (BIEDZIŃSKI, PLICH, MALINOWSKI, RYŚ)                        4.35.46

  4. II TŻ/TMR (KLEPACZ, KARBOWIAK, WOJNA, BUJAKOWSKI)            4.50.24

  5. II TPS (GOWOREK, JUST, SADURSKI, GRELOWSKI)                              4.55.88

  6. III TŻ/TR (BANASZKIEWICZ, KMIECIŃSKI,BANASZCZYK, WALKUS)  5.24.20

  7. I TPS (KRAWCZYK, MAGIERA, OLSZEWSKI, ZYFERD)                           6.08.84

 

 

 

 

 

 

 

I Szydłowski Bieg

 

IRON MAN”

 

 

 

 

 

  1. SZYMON PLICH                ITR - czas: 14.37.59

  2. Borys Goworek                IITPS

  3. Mateusz Lalek                IIITPS

  4. Łukasz Andrzejewski      I TPS

  5. Konrad Krawczyk            I TPS

  6. Bartłomiej Wojna         II TMR

  7. Michał Wroński              II TPS

  8. Krystian Lota                  IV TPS

  9. Przemysław Rajkowski nauczyciel

  10. Łukasz Piekarski             IV TR

  11. Marcin Just                      II TPS

  12. Przemysław Ryś               I TR

  13. Jacek Miliński                   I TM

  14. Michał Magiera                I TPS

  15. Mateusz Sąciński             I TPS

  16. Krzysztof Szmyt               IV TR

 

 

 

SERDECZNE GRATULACJE DLA  UCZESTNIKÓW ORAZ  PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH , KTÓRZY POMOGLI PRZY ORGANIZACJI ZAWODÓW.

 

 

 

POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT WOLBÓRZ 5.11.2013r.

W DNIU 5.11.2013r. W  WOLBORZU ODBYŁY SIĘ  POWIATOWE ZAWODY  W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT II EDYCJA.

NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA I MIEJSCE.

SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:

 

PAULINA MIROWSKA, KAMILA PATURA, DAGMARA DOBROWOLSKA, KATARZYNA KALISKA, MAŁGORZATA KALISKA, MAGDALENA KALISKA, ALEKSANDRA MAMROT, PAULINA KACZOR, NATALIA KUMANOWICZ, KAROLINA JASIŃSKA.

 

 

 

Gratulacje !!!!

POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT 18.10.2013r. BUJNY

W DNIU 18.10.2013r. W  BUJNACH ODBYŁY SIĘ  POWIATOWE ZAWODY  W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT.

NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA II MIEJSCE.

SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:

 

PAULINA MIROWSKA, KAMILA PATURA, DAGMARA DOBROWOLSKA, KATARZYNA KALISKA, MAŁGORZATA KALISKA, MAGDALENA KALISKA, ALEKSANDRA MAMROT, PAULINA KACZOR, NINA SKRZYPCZAK, KAROLINA JASIŃSKA.

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW KLAS I-II

WYNIKI

 

ITR - I TPS      20:4

(MAŁECKI 10pkt, BIEDZIŃSKI 4, PLICH 4, ŁUCZYŃSKI 2, STRZELCZYK 2, WŁODAREK 2)

 

ITR - IITPS     31:11(MAŁECKI 4pkt, BIEDZIŃSKI 11, PEĆ 8, PLICH 6, ŁUCZYŃSKI 2, DOMAŃSKI 7, JUST 2, MICHALSKI 2)

 

IITPS - ITPS   18:14

(JUST 12pkt, DOMAŃSKI 4, KRÓLIKIEWICZ 2, ŚWIĘCICKI 8, MAGIERA 4, BOGUSŁAWSKI 2)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

 

1. I TR      4pkt    51-15

2. II TPS   3pkt    29-45

3. I TPS    2pkt    18-38

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 

1. BIEDZIŃSKI      15pkt

2. MAŁECKI          14

    JUST               14

4. DOMAŃSKI       11

5. PLICH              10

6. PEĆ                   8

   ŚWIĘCICKI          8

8. ŁUCZYŃSKI         4

    MAGIERA           4

10. STRZELCZYK     2

     WŁODAREK       2

    BOGUSŁAWSKI   2

 

WEWNĄTRZSZKOLNE ROZGRYWKI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

26.09.2013 ROZEGRANO PIERWSZY MECZ WEWNĄTRZSZKOLNYCH ROZGRYWEK W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

 

IITŻ - ITŻ     36-2

 

KLASA I TŻ

 

MAŁGORZATA KALISKA, DOMINIKA KOZUB, ANNA SKŁADOWICZ, KATARZYNA KOLASIŃSKA, KAROLINA WÓJCIK 2pkt, MARTYNA ŁUCZYŃSKA

 

KLASA II TŻ

 

PAULINA KACZOR 10pkt, KAROLINA JASIŃSKA 2pkt, JOLANTA FIJAŁKOWSKA 8pkt, MARTA UBRYCH 8pkt, KINGA BIAŁOWĄS 8pkt. 

 

INDYWIDUALNE HALOWE MISTRZOSTWA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 20.03.2013r. SPAŁA

20.03.2013r. W SPALE ODBYŁY SIĘ HALOWE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

 

NAJWIĘKSZY SUKCES ODNIÓSŁ PATRYK SADURSKI ZDOBYWAJĄC 2 BRĄZOWE MEDALE:  W SKOKU WZWYŻ( 160) ORAZ W TRÓJSKOKU(11.44)

 

PONIŻEJ WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW W TYCH ZAWODACH:

 

SKOK W DAL

 

NATALIA KUMANOWICZ VIII m     3.50

 

KAROLINA TOMASZEWSKA IX m  3.42

 

SKOK WZWYŻ

 

PAULINA MIROWSKA VII              125

 

PCHNIĘCIE KULĄ(4KG)

 

ANETA BARAN  VII m                  6.47

 

BIEG NA 60m

 

MARCIN JUST                            8.47

 

MARCIN STĘPIEŃ                       8.54

 

DAMIAN KRÓLIKIEWICZ               8.62

 

DAWID KMIECIŃSKI                    8.76

 

 

BIEG NA 200m

 

DAWID KMIECIŃSKI                   28.41

 

MARCIN JUST                           29.46

 

MARCIN STĘPIEŃ                      29.94

 

BIEG NA 1500m

 

MATEUSZ LALEK                      5.12.07

 

SKOK W DAL

 

ŁUKASZ PIEKARSKI                     4.98

 

PIOTR SZEWCZYK                       4.70

 

TRÓJSKOK

 

ŁUKASZ PIEKARSKI                11.36 - IV m

 

PCHNIĘCIE KULĄ(6KG)

 

ADRIAN IWAŃSKI                          9.11

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SKOKU WZWYŻ 18.03.2013 r

18.03.2013r. w naszej szkole odbył się konkurs skoku wzwyż , poniżej wyniki z zawodów

 

 

PAULINA MIROWSKA 135cm

 

PIOTR PRZYBYŁ  172cm - I miejsce (W PIERWSZEJ PRÓBIE)

 

ADRIAN OLCZYK 172cm - II miejsce(W DRUGIEJ PRÓBIE)

 

PATRYK SADURSKI 172cm - III miejsce(W TRZECIEJ PRÓBIE)

 

ŁUKASZ PIEKARSKI 165cm

 

PIOTR GAŁKIEWICZ 160cm

 

KRZYSZTOF KRAWCZYK 160cm

 

MARCIN STĘPIEŃ 130cm

 

POWIATOWE ZAWODY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW CZARNOCIN 13.03.13

 

13.03.13 W CZARNOCINIE ODBYŁY SIĘ ZAWODY POWIATOWE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW, NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA II MIEJSCE ULEGAJĄC W FINALE ZESPOŁOWI Z WOLBORZA, PONIŻEJ WYNIKI Z TURNIEJU:

 

SZYDŁÓW- BUJNY 18-15

 

SZYDŁÓW -CZARNOCIN 26-0

 

SZYDŁÓW - WOLBÓRZ 6-10

 

SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: KRZYSZTOF LASEK, JAROSŁAW URBAŃSKI, DAWID WYPYCH, ŁUKASZ LASOTA, ŁUKASZ PIEKARSKI, MICHAŁ FRĄCZKOWSKI,DAWID BANASZCZYK,DAWID BANASZKIEWICZ,ADRIAN DOMAŃSKI.

 

 

 

 

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW 6.02.13 WOLBÓRZ

                                               6.02.13 W WOLBORZU ODBYŁA SIĘ III EDYCJA TURNIEJU W TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW.

 

 

                                                                           

 

SZKOŁĘ REPREZENTOWALI

 

JUNIORZY

 

DAWID BANASZCZYK VII m, BORYS GOWOREK VIII m

 

SENIORZY

 

MATEUSZ LALEK IV m, JAKUB MICHALAK VI m

POWIATOWE ZAWODY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW 31.01.2013 r. .

      

 

 

Dnia 31.01.2013 r. odbyły się w naszej szkole POWIATOWE ZAWODY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW. Nasza szkoła zajęła II MIEJSCE . A REPREZENTOWALI JĄ:

 

1.ADRIAN OLCZYK

2.ŁUKASZ LASOTA

3.PIOTR KUCIAPIŃSKI

4.ADAM DROZDOWICZ

5.MAREK MARKIEWICZ

6.MATEUSZ LALEK

7.BARTŁOMIEJ DRATWA

8.DAWID BANASZCZYK

9.JAROSŁAW URBAŃSKI

 

PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W ORGANIZACJI ZAWODÓW DLA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA , KRZYSZTOFA LASKA, KAMILA GŁADYSZA.

 

POWIATOWE ZAWODY W KOSZYKÓWKĘ DZIEWCZĄT 28.01.13

28.01.13 W WOLBORZU ODBYŁY SIĘ POWIATOWE ZAWODY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT.

NASZA SZKOŁA WYGRYWAJĄC WSZYSTKIE SPOTKANIA UPLASOWAŁA SIĘ NA I MIEJSCU.

DRUZYNA GRAŁA W SKŁADZIE:

 

1.JOLANTA FIJAŁKOWSKA ITŻ

2.PAULINA KACZOR ITŻ

3.KAROLINA TOMASZEWSKA ITŻ

4.KAROLINA JASIŃSKA ITŻ

5.KAMILA PATURA IITŻ

6.PAULINA MIROWSKA IITŻ

7.NATALIA KUMANOWICZ IITŻ

8.MONIKA KITA IITŻ

9.NINA SKRZYPCZAK IIITŻ

10.KATARZYNA LAUKS IVTŻ

11.ALEKSANDRA MAMROT ITŻ

 

                                                                    GRATULUJEMY

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT BUJNY 25.01.2013

 

            

                           25.01.13 W BUJNACH ODBYŁA SIĘ TRZECIA EDYCJA TURNIEJU W TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

 

 

 

                   

 

 

 

JUNIORKI

 

IIIm KAMILA PATURA, VIIIm ALEKSANDRA MAMROT

 

 

SENIORKI

 

IVm MARLENA PIĄTKOWSKA, VIm KATARZYNA LAUKS

 

 

ŁĄCZNA KLASYFIKACJA Z 3 TURNIEJÓW

 

SENIORKI

 

V miejsce MARLENA PIĄTKOWSKA

VI miejsce KATARZYNA LAUKS

 

JUNIORKI

 

IV miejsce KAMILA PATURA

VIII miejsce ALEKSANDRA MAMROT

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

1. BUJNY 109pkt

2. CZARNOCIN 78pkt

3. SZYDŁÓW 65pkt

4. WOLBÓRZ 51pkt

 

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW GRUDZIEŃ/STYCZEŃ

                                                                                                                                                  

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY MĘŻCZYZN

 

 

W PIŁCE RĘCZNEJ

 

 

KLASYFIKACJA

 

 

 

  1. miejsceIV TR

  2. miejsce IV TPS

  3. miejsce III TPS

  4. miejsce II TŻ/TR

  5. miejsce IV TM

  6. miejsce III TŻ/TR

  7. miejsce I TPS

  8. miejsce I TŻ/TMR


 

 

 

 

 

 

                     

 

 

 

NAJLEPSI STRZELCY

 

 

 

  1. KRAWCZYK Krzysztof (IV TR) - 32 bramki

  2. BANASZCZYK Dawid (II TR) - 29 bramek

  3. FRĄCZKOWSKI Michał (III TPS) - 25 bramek

  4. URBAŃSKI Jarosław (IV TR) - 24 bramki

  5. OLCZYK Adrian (IV TPS) - 23 bramki

  6. BANASZKIEWICZ Dawid (II TR) - 23 bramki

  7. STUS Adam (IV TM) - 21 bramek

  8. LASEK Krzysztof (IV TR) - 19 bramek

  9. WYPYCH Dawid (IV TM) - 18 bramek

  10. PIEKARSKI Łukasz (III TŻ/TR) - 17 bramek

  11. NADAJCZYK Marek (IV TM) - 17 bramek

  12. CIEŚLAK Robert (III TŻ/TR) - 15 bramek

  13. ZIELIŃSKI Szymon (IV TPS) - 15 bramek

  14. JARZECKI Adam (II TR) - 15 bramek

  15. LASOTA Łukasz (IV TPS) - 14 bramek

  16. DOMAŃSKI Adrian (I TPS) - 14 bramek

  17. KOPEĆ Piotr (IV TM) - 12 bramek

  18. STĘPIEŃ Marcin (III TŻ/TR - 12 bramek

  19. GRABOWSKI Mateusz (IV TPS) - 10 bramek

  20. GŁOWACKI Aleksy (III TPS) - 10 bramek

  21. DROZDOWICZ Adam (IV TPS) - 8 bramek

  22. KOPACKI Adam (II TŻ/TR) - 8 bramek

  23. KARBOWIAK Jakub (I TŻ/TMR) - 8 bramek

  24. JANEK Piotr (I TŻ/TMR) - 7 bramek

  25. JUST Marcin (I TPS) - 7 bramek

  26. PISAREK Przemysław (III TPS) - 7 bramek

  27. ŚWIERCZYŃSKI Michał (IV TM) - 7 bramek

  28. PRZYBYŁ Piotr (IV TR) - 6 bramek

  29. PĘCINA Szymon (IV TR) - 6 bramek

  30. KOMOROWSKI Adam (III TPS) - 5 bramek

  31. SZEWCZYK Piotr (I TŻ/TMR) - 5 bramek

  32. BOGDAN Łukasz (III TPS) - 4 bramki

  33. GŁADYSZ Kamil (IV TPS) - 3 bramki

  34. DROZDEK (I TPS) - 3 bramki

  35. MICHALAK Jakub (III TŻ/TR) - 2 bramki

  36. PIELUŻEK Adam (IV TM) - 2 bramki

  37. GAŁKIEWICZ Piotr (III TŻ/TR) - 2 bramki

  38. BARANOWSKI Arek (II TŻ/TR) - 2 bramki

  39. SZMYT Krzysztof (III TŻ/TR) - 2 bramki

  40. DRATWA Bartłomiej (III TPS) - 2 bramki

  41. MICHALAK Damian (I TPS) - 2 bramki

  42. TROCHA Dawid (IV TPS) - 1 bramka

  43. KMIECIŃSKI Dawid (II TŻ/TR) - 1 bramka

  44. AJZERT Adam (II TŻ/TR) - 1 bramka

  45. MALINOWSKI Hubert (I TŻ/TMR) - 1 bramka

  46. CHWAŁOWSKI KONRAD(I TPS) - 1 bramka

  47. IWAŃSKI Adrian (I TŻ/TMR) - 1 bramka

  48. MICHALSKI Damian (I TPS) - 1 bramka

                                        

 

POWIATOWE ZAWODY W TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW 18.01.13

 

W Wolborzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców naszą szkołę reprezentowali

 

Michalak Jakub 5m, Krawczyk Krzysztof 8m - seniorzy
Lalek Mateusz 7m, Banaszczyk Dawid 8m - juniorzy

 

 

                                                                                                                

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ W KOSZYKÓWKĘ DZIEWCZĄT GRUDZIEŃ STYCZEŃ 12/13

WYNIKI WEWNĄTRZSZKOLNEGO TURNIEJU

W KOSZYKÓWKĘ DZIEWCZĄT

 

 

KLASA IVTŻ : IIITŻ      6:8

 

KLASA IV TŻ : IITŻ    10:18

 

KLASA IITŻ : ITŻ        22:20

 

KLASA IITŻ : IIITŻ    17:10

 

KLASA IVTŻ : ITŻ         4:14

 

KLASA IIITŻ : ITŻ        6:6

 

 

 

 

KLASA ITŻ                                                                      KLASA IITŻ                                                  

 

 

 

 

1.JOLANTA FIJAŁKOWSKA      24PKT                          1.KAMILA PATURA               18PKT

 

 

 

2.PAULINA KACZOR              10PKT                           2.DAGMARA DOBROWOLSKA  4PKT

 

 

 

3.KAROLINA JASIŃSKA                                             3.NATALIA KUMANOWICZ     19PKT

 

 

 

4.JUSTYNA RYGIELSKA           2PKT                           4.MONIKA KITA                  10PKT

 

 

 

5.KAROLINA TOMASZEWSKA                                     5.KATARZYNA KALISKA          4PKT

 

 

 

6.PAULINA PATURA                                                 6.MILENA ŁĄGWA                 2PKT

 

 

 

7.ALEKSANDRA MAMROT         4PKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IIITŻ                                                                            KLASA IV TŻ

 

 

 

 

 

 

 

 

1.ANETA BARAN                  4PKT                             1.KATARZYNA KASZNICKA    10PKT

 

 

 

2.MONIKA PIĄTKOWSKA       4PKT                             2.KATARZYNA LAUKS            4PKT

 

 

 

3.NINA SKRZYPCZAK            2PKT                             3.KAROLINA PIŁAT               6PKT

 

 

 

4.AGATA JARGAN                 8PKT                             4.KINGA JUST

 

 

 

5.ANNA NASTAROWICZ         4PKT                             5.EWELINA DZIEMDZIORA

 

 

 

6.AGNIESZKA KITA               2PKT                             6.DOMINIKA OLEJNIK

 

 

                      

                                                                                                                                                       7.KATARZYNA CIEŚLAK

                                                                                                                             

                                                                          

                                                                           8.MARLENA PIĄTKOWSKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRATULUJEMY ! NAUCZYCIELE W-F

 

 

 

POWIATOWE ZAWODY W TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT 9.01.2013

JUNIORKI

 

KAMILA PATURA  IIIm, ALEKSANDRA MAMROT VIIIm

 

 

SENIORKI

 

MARLENA PIĄTKOWSKA Vm, KATARZYNA LAUKS VIm

 

POWIATOWE ZAWODY W TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 7.12.12, 12.12.12

JUNIORZY

 

MATEUSZ LALEK V m, DAWID BANASZCZYK VIm,

 

SENIORZY

 

KRZYSZTOF KRAWCZYK IVm, ALEKSY GŁOWACKI VIIIm

 

 

JUNIORKI

 

KAMILA PATURA VIIm, ALEKSANDRA MAMROT VIIIm

 

SENIORKI

 

MARLENA PIĄTKOWSKA IIIm, KATARZYNA LAUKS VIm

 

 

 

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW 27.11.2012r.

 

NASZA SZKOŁA WZIĘŁA UDZIAŁ I ZAJĘŁA II MIEJSCE W TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W DNIU 27.11.12r. W ZESPOLE SZKÓL PONADGIMNAZJALNYCH Nr4 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.

SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: BRAMKARZE: TOMASZ SOBIERSKI I DAWID SĘDZIAK, ZAWODNICY Z POLA: KRZYSZTOF LASEK, ADRIAN OLCZYK, KRYSTIAN LOTA, PIOTR SZEWCZYK, DAMIAN KRÓLIKIEWICZ, MATEUSZ GRABOWSKI, ADAM AJZERT, BARTOSZ BRZEZIAŃSKI, TOMASZ ZIELONKA,GRZEGORZ ŁASKI, KIEROWNIKIEM ZESPOŁU BYŁ KAMIL GŁADYSZ

GRATULACJE!

 

 

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT 26.11.2012r.

NASZA SZKOŁA WZIĘŁA UDZIAŁ I ZAJĘŁA IV MIEJSCE W TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W DNIU 26.11.12r. W ZESPOLE SZKÓL PONADGIMNAZJALNYCH Nr4 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.

 

SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY: ANETA BARAN, NINA SKRZYPCZAK, KAMILA PATURA, DAGMARA DOBROWOLSKA, NATALIA KUMANOWICZ, KATARZYNA KALISKA, ALEKSANDRA MAMROT, JOLANTA FIJAŁOWSKA, KAROLINA JASIŃSKA, KAROLINA TOMASZEWSKA

 

„Widzę – Reaguję 2012”

30 października 2012 roku w ramach programu „Widzę – Reaguję 2012” w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się turniej piłki siatkowej. Gościem spotkania był Michał Bąkiewicz, który jest twarzą kampanii „Widzę – Reaguję”.

Po całodniowych zmaganiach konkurs wygrała reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, drugie miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie. Natomiast trzecie miejsce zajęła reprezentacja III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim.

W turnieju wzięło udział 10 szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.

 

 

SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:ADRIAN OLCZYK, ADAM DROZDOWICZ, PIOTR KUCIAPIŃSKI, MATEUSZ GRABOWSKI, MATEUSZ LALEK , DAWID BANASZCZYK , ŁUKASZ LASOTA,MAREK MARKIEWICZ.

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT PAŹDZIERNIK 2012

 IVTŻ   1:0    ITŻ

 

  IITŻ   3:1   IVTŻ

 

  IITŻ   5:0   ITŻ

 

 

1. II TŻ

 

2. IVTŻ

 

3.   ITŻ

 

KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁA KAMILA PATURA II TŻ(4BRAMKI)

BRAMKARZEM TURNIEJU ZOSTAŁA ALEKSANDRA MAMROT  ITŻ

 

 

IVTŻ:                                 IITŻ:                                    ITŻ:

 

 

 

1.MARLENA PIĄTKOWSKA                1.PAULINA MIROWSKA                               1.ALEKSANDRA MAMROT

2.DOMINIKA OLEJNIK                       2.KATARZYNA KALISKA                               2.KAROLINA TOMASZEWSKA

3.KATARZYNA LAUKS                       3.KAMILA PATURA                                      3.PAULINA PATURAJ

4.EWELINA PIELUŻEK                       4.MILENA ŁĄGWA                                       4.JUSTYNA RYGIELSKA

5.EWELINA DZIEMDZIORA                5.NATALIA KUMANOWICZ                             5.KAROLINA JASIŃSKA

6.IWONA GAJDA                             6.DAGMARA DOBROWOLSKA                        6.JOLANTA FIJAŁKOWSKA

 

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYNARODOWY TRYBUNALSKI BIEG Z OSIR-EM 30.09.2012r.

W dniu 30.09.2012 na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Tryb. odbył się Międzynarodowy Bieg z OSiR-em pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Tryb. Krzysztofa Chojniaka.

 

Szkołę reprezentował uczeń Piotr Przybył, który wziął udział w biegu masowym na dystansie 1200m.

 


 Gratulujemy!!!!!!

MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET - BUJNY 6.06.2012

W DNIU 6.06.2012 W BUJNACH ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET. NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA II MIEJSCE.

SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY: KAMILA PATURA, PAULINA MIROWSKA, DAGMARA DOBROWOLSKA, NATALIA KUMANOWICZ, KATARZYNA KALISKA, NINA SKRZYPCZAK, ANETA BARAN, KATARZYNA LAUKS, KINGA JUST, IWONA GAJDA.

 

GRATULACJE!

CAŁA POLSKA BIEGA - SPAŁA 18.05.2012

W  RAMACH OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CAŁA POLSKA BIEGA NASZA SZKOŁA BRAŁA UDZIAŁ W BIEGU REKREACYJNYM W SPALE.

NASZA REPREZENTACJA BIEGŁA W SKŁADZIE: ADRIAN CEZAK, PIOTR PRZYBYŁ, JAKUB WIERNICKI, BARTOSZ FILIPCZAK, MICHAŁ WROŃSKI, DAWID BANASZCZYK, DAWID BANASZKIEWICZ, DAWID KMIECIŃSKI,PAWEŁ KOCIOŁEK, DAWID TOMASZEWSKI, SZYMON SZCZEPANIAK, GRZEGORZ KOPERTOWSKI, ARKADIUSZ BARANOWSKI, SZYMON TOSIEK, ADAM JARZECKI

 

MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN CZARNOCIN 26.04.2012

W DNIU 26.04.2012 W CZARNOCINIE MIAŁY MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ MĘŻCZYZN.NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA II MIEJSCE. A DO TEGO SUKCESU PRZYCZYNILI  SIĘ:   ALEKSY GŁOWACKI ,MICHAŁ FRĄCZKOWSKI ,KRZYSZTOF LASEK ,ŁUKASZ PIEKARSKI ,BARTŁOMIEJ DRATWA ,WIKTOR LOLO, ADRIAN MISZTELA, DAWID WYPYCH.

 

 

 

GRATULUJEMY!

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ MĘŻCZYZN PIOTRKÓW TRYB. 18.04.2012

Dnia 18.04.2012r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w PIŁCE RĘCZNEJ MĘŻCZYZN. 

Nasza drużyna w składzie: JAKUB WIERNICKI , KRZYSZTOF LASEK, JAROSŁAW URBAŃSKI, JAKUB MICHALAK, ŁUKASZ PIEKARSKI BARTŁOMIEJ DRATWA, MICHAŁ FRĄCZKOWSKI    ZAJĘŁA III MIEJSCE.

 

 

 

 

 

GRATULUJEMY!

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE KOBIET 17.04.2012 WOLBÓRZ

DNIA 17.04.2012 W  WOLBORZU ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE KOBIET.

NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA PO BARDZO ZACIĘTEJ RYWALIZACJI V MIEJSCE.

 

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:

 

KAMILA PATURA, PAULINA MIROWSKA, MONIKA KITA, KATARZYNA KALISKA, NATALIA KUMANOWICZ, MONIKA PIĄTKOWSKA, NINA SKRZYPCZAK, KATARZYNA LAUKS, KINGA KAŹMIERCZAK.

 

100_2052100_2058100_2059

MISTRZOSTWA LZS POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN DNIA 15.04.2012 WOLBÓRZ

WIELKIM SUKCESEM ZAKOŃCZYŁY SIĘ MISTRZOSTWA LZS POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN , KTÓRE ODBYŁY SIĘ DNIA 15.04.2012  W WOLBORZU. NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA DRUGIE MIEJSCE.

 

NASZA DRUŻYNA GRAŁA W SKŁADZIE:

 

ADRIAN OLCZYK, ADAM DROZDOWICZ, PIOTR KUCIAPIŃSKI, MATEUSZ GRABOWSKI, MATEUSZ LALEK,DAWID BANASZCZYK , BARTŁOMIEJ DRATWA , MICHAŁ FRĄCZKOWSKI.

 

_DSC6791

MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN 29.03.12

W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN. NASZA SZKOŁA ZDOBYŁA I MIEJSCE.

 

Naszą szkołę reprezentowali:ADRIAN OLCZYK,PIOTR KUCIAPIŃSKI,MATEUSZ GRABOWSKI,ADAM DROZDOWICZ,ŁUKASZ LASOTA ,MATEUSZ LALEK, JAROSŁAW URBAŃSKI, HUBERT DOMAŃSKI, ŁUKASZ PIEKARSKI, DAWID BANASZCZYK, BARTŁOMIEJ DRATWA.

 

 

_DSC6948_DSC6897_DSC6917GRATULUJEMY!

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM MĘŻCZYZN 26.03.12 I KOBIET 30.03.12

WŚRÓD MĘŻCZYZN SZKOŁĘ REPREZENTOWALI : JAKUB MICHALAK(3MIEJSCE WŚRÓD JUNIORÓW), DAWID BANASZCZYK(8MIEJSCE WŚRÓD JUNIORÓW), WIKTOR LOLO(7WŚRÓD SENIORÓW), PIOTR MENDEL(8WŚRÓD SENIORÓW).  

DRUŻYNOWO ZAJĘLIŚMY 4 MIEJSCE.

 

 

WŚRÓD KOBIET SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY :KAMILA PATURA(4MIEJSCE WŚRÓD JUNIORÓW), MONIKA PIĄTKOWSKA(6MIEJSCE WŚRÓD JUNIORÓW), MARLENA PIĄTKOWSKA(4MIEJSCE WŚRÓD SENIORÓW), KATARZYNA LAUKS(7WŚRÓD SENIORÓW). DRUŻYNOWO ZAJĘLIŚMY 3 MIEJSCE.

 

 

 

GRATULUJEMY! 

Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w LA - Spała 23.03.12

 

W dniu 23.03.2012 w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w LA .


Największy sukces odniósł  Łukasz Piekarski ZDOBYWAJĄC BRĄZOWY MEDAL W TRÓJSKOKU  (wynik: 11,35cm)

 

Ponadto szkołę reprezentowali:

 

w  biegu  na  60m: DAMIAN ŁUCZYŃSKI (7.73s), TOMASZ  SOBIERSKI (8.10s), ADRIAN MISZTELA(8,28s),PIOTR MENDEL (8.61s), DAWID KMIECIŃSKI(8,68s), KRZYSZTOF SZMYT(8,71s), BARTOSZ FILIPCZAK(8,76s), MARCIN STĘPIEŃ(8,84s)


w pchnięciu kulą6KG :   WIKTOR LOLO (10,49cm), MICHAŁ FRĄCZKOWSKI(9.20cm)

 

w biegu na 200m : TOMASZ  SOBIERSKI (26.98s), MARCIN STĘPIEŃ(27,42s),PIOTR MENDEL (27.96s), ADRIAN MISZTELA(28,06s), BARTOSZ FILIPCZAK(28,08s),DAWID KMIECIŃSKI(28,38s), KRZYSZTOF SZMYT(29,40s)

 

w skoku w dal : ERNEST TOMA(5,35cm), DAMIAN ŁUCZYŃSKI (5.27cm),Łukasz Piekarski(5,26cm)

 

w skoku wzwyż:  ERNEST TOMA (159cm)


w biegu na 60 m dziewcząt: DAGMARA DOBROWOLSKA (9,33s)


w pchnięciu kulą 4KG: MARLENA PIĄTKOWSKA(8,07cm)

 

w skoku w dal: NATALIA KUMANOWICZ(3,27cm), DAGMARA DOBROWOLSKA (3.11cm) 

 

100_2037100_2038100_2044GRATULUJEMY!

15.03.2012 - MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT


 

15.03.2012 W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT.

NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA IV MIEJSCE.

SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:  DAGMARA DOBROWOLSKA, MONIKA KITA, NATALIA KUMANOWICZ, KATARZYNA KALISKA, PAULINA MIROWSKA, KAMILA PATURA, MONIKA PIĄTKOWSKA, ANETA BARAN, KINGA KAŹMIERCZAK, KLAUDIA GAWORA

 

_DSC6189_DSC5948_DSC6230

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT STYCZEŃ 2012

 

 

 

I TŻ: M. ŁĄGWA, K. GAWORA, K. PATURA, N. KUMANOWICZ, M. KITA, P. MIROWSKA, K. KALISKA

 

IITŻ: A. JARGAN, A. NASTAROWICZ, A. BARAN, N.SKRZYPCZAK, A.KITA

 

IIITŻ: E. DZIEMDZIORA, M.PIĄTKOWSKA, K.PIŁAT, K.LAUKS, K.KASZNICKA, K.JUST

 

100_1946100_1947100_1954GRATULACJE!!!

 

Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt Listopad /Grudzień 2011r.

Wyniki

Wewnątrzszkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Dziewcząt Listopad Grudzień 2011r.


X

Katarzyna Lauks

Monika Piątkowska

Marlena Piątkowska

Ewelina Dziemdziora

Klaudia Gawora

Dominika Dorożyńska

Kamila

Patura

Ewelina Pielużek

pkt

sety

Miejsce

Katarzyna Lauks


X

0:3

1:3

1:3

1:3

0:3

0:3

3:1

2

6:19

VII

Monika

Piątkowska


3:0

X

1:3

3:1

0:3

0:3

0:3

3:0

6

10:13

V

Marlena

Piątkowska


3:1

3:1

X

3:2

3:0

3:2

0:3

3:0

12

18:9

II

Ewelina

Dziemdziora


3:1

1:3

2:3

X

1:3

0:3

1:3

3:0

4

11:16

VI

Klaudia Gawora

3:1

0:3

0:3

3:1

X

2:3

0:3

3:0

6

11:14

IV


Dominika Dorożyńska


3:0

3:0

2:3

3:0

3:2

X

1:3

3:0

10

18:8

III

Kamila

Patura


3:0

3:0

3:0

3:1

3:0

3:1

X

3:0

14

21:2

I


Ewelina Pielużek

1:3

0:3

0:3

0:3

0:3

0:3

0:3

X

o

1:21

VIII

GRATULACJE!!!

"Widzę- Reaguję 2011"TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

  W ramach kampanii "Widzę- Reaguję 2011" w dniu 25 listopada 2011 r. w hali sportowej przy Gimnazjum Publicznym w Wolborzu odbył się turniej piłki siatkowej dla chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych i służb mundurowych powiatu piotrkowskiego. W turnieju wzięło udział 6 drużyn:

 

  • Zespół Szkół Rolniczych Cntrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach,

  • Zespół Szkół Rolniczych w Czarnocinie,

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie,

  • Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu,

  • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim,

  • Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim 

 

 W trakcie rozgrywek swoją obecnością zaszczycił Michał Bąkiewicz, który na miejscu dopingował drużyny biorące udział w turnieju, udzielał wywiadów, rozdawał autografy.

Naszą szkołę reprezentowali:ADRIAN OLCZYK,MAREK MARKIEWICZ,PIOTR KUCIAPIŃSKI,MATEUSZ GRABOWSKI,ADAM DROZDOWICZ,ŁUKASZ LASOTA ,MATEUSZ LALEK


A oto kolejność zespołów wg zajętych miejsc:

 I  miejsce  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie,

 II   Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu,

 III  Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim,

 IV  Zespół Szkół Rolniczych Cntrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach,

 V   Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim,

 VI  Zespół Szkół Rolniczych w Czarnocinie.

 

image043 image073image139GRATULACJE!!!

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN PAŹDZIERNIK 2011

WYNIKI SPOTKAŃ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN


GRUPA A


III TPS : I TPS           3:0 (15:7, 15:6, 15:9)

III TR : II TŻ/TR       2:3 (15:7, 15:13, 10:15, 11:15, 6:10)

III TPS : II TŻ/TR     3:0 (15:5, 15:6, 15:10)

III TR : I TPS            3:0 (15:13, 16:14, 15:9)

III TPS : III TR         3:0 (15:6, 15:9, 15:8)

II TŻ/TR : I TPS       3:2 (15:10, 11:15, 13:15, 15:11, 10:8)



  1. III TPS       6 pkt 9-0

  2. II TŻ/TR    4 pkt 6-7

  3. III TR        2 pkt 5-6

  4. I TPS         0 pkt 2-9



GRUPA B


III TM – II TPS       3:1 (15:9, 15:11, 12:15, 15:12)

I TŻ – III TM           0:3 (12:15, 11:15, 14:16)

II TPS – I TŻ           3:1 (17:15, 16:14, 13:15, 15:10)

 


  1. III TM     4 pkt 6-1

  2. II TPS     2 pkt 4-4

  3. I TŻ         0 pkt 1-6


PÓŁFINAŁY


  1. III TPS – II TPS       3:0 (15:9, 15:9, 15:11)

  2. II TŻ/TR – III TM    3:1 (15:10, 15:6, 10:15, 15:10)


o 3 MIEJSCE


II TPS – III TM       3:1 (14:16, 15:10, 15:11, 15:5) 


FINAŁ


III TPS – II TŻ/TR           3:1 (25:10, 25:17, 30:32, 25:14)



Kolejność


    1. III TPS

    2. II  TŻ/TR

    3. II  TPS

    4. III TM

     


     

    100_1717100_1718100_1741100_1742100_1754100_1755100_1719100_1722100_1732100_1733100_1747100_1749100_1750100_1761

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ DZIEWCZĄT W PIŁKĘ SIATKOWĄ 06.10.2011

W dniu 6.10.11r. odbył się Wewnatrzszkolny Turniej dziewcząt w Piłkę Siatkową

 

Wyniki:

 

ITŻ - IIITŻ     3-0 (16:14, 15-7, 15-12)

 

IITŻ - ITŻ      0-3 (13-15, 11-15, 7-15)

 

IIITŻ - IITŻ    3-2 (14-16, 15-7, 13-15, 15-13, 10-5)

 

 

KOLEJNOŚĆ

 

 

1. I TŻ (MILENA ŁĄGWA,KLAUDIA GAWORA,KAMILA PATURA,NATALIA KUMANOWICZ,PAULINA MIROWSKA,DOMINIKA DOROŻYŃSKA,KATARZYNA KALISKA,ANNA WOJNA)

 

 

2. IIITŻ (MARLENA PIĄTKOWSKA,KINGA JUST,KATARZYNA LAUKS,DOMINIKA OLEJNIK,EWELINA DZIEMDZIORA,KATARZYNA KASZNICKA,IWONA GAJDA,PAULINA JAKUBIEC)

 

 

3. IITŻ (ANETA BARAN, NINA SKRZYPCZAK, AGATA JARGAN, MONIKA PIĄTKOWSKA, AGNIESZKA KITA, ANNA NASTAROWICZ)

 

 

100_1689 100_1690100_1691100_1698100_1705100_1699100_1710

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT 28.09.2011 CZARNOCIN

 

 

 W DNIU 28.09.2011r. W CZARNOCINIE ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:

 

IWONA GAJDA , ANETA BARAN, NINA SKRZYPCZAK, KLAUDIA GAWORA , DAGMARA DOBROWOLSKA, DOMINIKA DOROŻYŃSKA, NATALIA KUMANOWICZ, PAULINA MIROWSKA,KATARZYNA KALISKA , KAMILA PATURA.

 

100_1679 100_1682

KONKURS SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ SULEJÓW 18.09.2011

DSCF3285_1DSCF3288DSCF3289

 

W KONKURSIE SPRAWNOŚCIOWYM NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: PIOTR UNGIER, DAMIAN ŁUCZYŃSKI ,WIKTOR LOLO ,ERNEST TOMA, JAKUB MICHALAK

GRATULACJE NAUCZYCIELE W-F!

MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W LEKKOATLETYCE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 27.05.2011

Uczniowie naszej szkoły startowali w następujących konkurencjach:

Dziewczęta-  pchnięcie kulą, rzut dyskiem

Chłopcy -100m,1500m, skok w dal,skok wzwyż , pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem, trójskok.

Wśród dziewcząt największy sukces odniosła MARLENA PIĄTKOWSKA ZDOBYWAJĄC SREBRNY MEDAL  W PCHNIĘCIU KULĄ (wynik:7.80cm).

Wśród chłopców największy sukces odnieśli ŁUKASZ MICHALAK ZDOBYWAJĄC SREBRNY MEDAL W TRÓJSKOKU (wynik: 10,17m)

BRĄZOWY MEDAL W TEJ SAMEJ KONKURENCJI ZDOBYŁ ADAM PĘCZEK(10,12m)

Ponadto szkołę reprezentowali:

w  biegu  na 100m: DAMIAN ŁUCZYŃSKI (11.93s), PIOTR PRZYBYŁ (12.45s)

w pchnięciu kulą :  MICHAŁ FRĄCZKOWSKI(9m) , ADAM WIECZOREK (8.50m), 

w skoku w dal:DAMIAN ŁUCZYŃSKI(5,53cm),ERNEST TOMA (5,42cm),ŁUKASZ MICHALAK (4.81cm), ŁUKASZ PIEKARSKI(4,88cm), ADAM PĘCZEK (4,85cm)  

w biegu na 1500:  DOMINIK KOPERTOWSKI (5.21,60s) , MICHAŁ WOJNA(5.53,72s), ŁUKASZ PIEKARSKI (5.58,49s), HUBERT DOMAŃSKI (5,59,12s), KRZYSZTOF SZMYT (6,08,09s),  ROBERT DZIUBECKI (6,17,33s)

w skoku wzwyż:   ERNEST TOMA (160cm),  

w rzucie dyskiem: ADAM WIECZOREK (21,45cm), ŁUKASZ PIEKARSKI (19,81cm), MICHAŁ FRĄCZKOWSKI (16,85cm), ROBERT CIEŚLAK (16,95cm)

w rzucie oszczepem: MARCIN WIECZOREK (36,26cm), ROBERT CIEŚLAK(35,16cm)

w pchnięciu kulą:   ANETA BARAN (6,13cm) 

w rzucie dyskiem: MARLENA PIĄTKOWSKA (13,66cm)

 

 

Zdj__cie0484Zdj__cie0490Zdj__cie0493

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!- nauczyciele w-f
Cała Polska Biega - My w Spale

 

W dniu 13 maja br. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w biegu na 2,5 km w ramach akcji "Cała Polska Biega" w Spale. Wszyscy zaprezentowali się z dobrej strony, a dodatkową atrakcją była możliwość zobaczenia wielu lekkoatletów naszego kraju - Tomasza Majewskiego, Annę Jesień, Piotra Małachowskiego, Grzegorza Sudoła czy Rafała Augustyna . Na zdjęciu nasza ekipa.spala

MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN KWIECIEŃ 2011

DRUŻYNA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA II MIEJSCE W  MISTRZOSTWACH POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W KOSZYKÓWCE.

 

WYNIKI

 

 

SZYDŁÓW - WOLBÓRZ     21-39

SZYDŁÓW - BUJNY           23- 9

SZYDŁÓW - SULEJÓW      39-19

SZYDŁÓW - CZARNOCIN   14- 9

 

WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ ZAWODNIKIEM BYŁ ALEKSY GŁOWACKI,

PONADTO SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:  ADRIAN MISZTELA, ADRIAN OLCZYK, KRZYSZTOF LASEK, MICHAŁ FRĄCZKOWSKI, ŁUKASZ LASOTA, ŁUKASZ PIEKARSKI, WIKTOR LOLO, DAWID WYPYCH

 

_DSC9808_DSC9831_DSC9809


MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W KOSZYKÓWCE KOBIET KWIECIEŃ 2011

DRUŻYNA DZIEWCZĄT ZAJĘŁA V MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W KOSZYKÓWCE, SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:

 

MONIKA PIĄTKOWSKA, ANETA BARAN, NINA SKRZYPCZAK, KATARZYNA LAUKS, MARLENA PIĄTKOWSKA, EWELINA DZIEMDZIORA, DOMINIKA OLEJNIK, KINGA JUST, KINGA KAŹMIERCZAK, PAULINA STRZELECKA, KATARZYNA KASZNICKA, KRYSTYNA LEŚNIAK, SYLWIA KOPEĆ

 

 

Zdj__cie0422Zdj__cie0426Zdj__cie0427

MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN MARZEC 2011

 DRUŻYNA NASZEJ SZKOŁY ZAJĘŁA I MIEJSCE  W POWIECIE.

 Wyróżniający zawodnicy turnieju: Adrian Olczyk, Adam Drozdowicz, Mateusz Grabowski,

ponadto szkołę reprezentowali:  Łukasz Lasota, Kuciapiński Piotr, Markiewicz Marek, Lasek Krzysztof, Gładysz Kamil, Trocha Dawid.

 

 

WYNIKI:

 

 

SZYDŁÓW - CZARNOCIN   2-0 (25:21, 25:11)

SZYDŁÓW - SULEJÓW      2-0 (25:14, 25:15)

SZYDŁÓW- BUJNY           2-0 (VO)

SZYDŁÓW- WOLBÓRZ     2-0 (26:24, 25:14)

 

DSC01886DSC01884Zdj__cie0400

 

 

INDYWIDUALNE HALOWE MISTRZOSTWA LZS WOJ. ŁODZKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE SPAŁA 11.03.2011

Uczniowie naszej szkoły startowali w następujących konkurencjach:

Dziewczęta bieg na 60m, pchnięcie kulą, chłopcy 60m, 200m,1500m, skok w dal,skok wzwyż , pchnięcie kulą.

Wśród dziewcząt największy sukces odniosła MARLENA PIĄTKOWSKA ZDOBYWAJĄC BRĄZOWY MEDAL  W PCHNIĘCIU KULĄ (wynik:8.92cm).

Wśród chłopców największy sukces odniósł ADRIAN OLCZYK ZDOBYWAJĄC BRĄZOWY MEDAL W SKOKU WZWYŻ (wynik: 170cm)

Ponadto szkołę reprezentowali:

w  biegu  na  60m: ŁUKASZ MICHALAK (8.25s), TOMASZ  CZUBAŁA (8.41s), PIOTR MENDEL (8.55s)

w pchnięciu kulą :  MICHAŁ FRĄCZKOWSKI(8.50cm) , ADAM WIECZOREK (8.28cm),  PRZEMYSŁAW PISAREK(7.18cm).

w biegu na 200m : PIOTR MENDEL (27.91s), TOMASZ  CZUBAŁA (28.44s)

w skoku w dal:     ŁUKASZ MICHALAK (5.02cm),  ERNEST TOMA(4.59cm)

w biegu na 1500:  DOMINIK KOPERTOWSKI (5.25,33) , MICHAŁ  WOJNA(5.44,14),  WIKTOR LOLO(5.46,57)

w skoku wzwyż:   ERNEST TOMA (160cm),   BARTŁOMIEJ KIELANOWSKI (150cm)

w biegu na 60 m dziewcząt:  IWONA GAJDA (10.22s)

w pchnięciu kulą:   KINGA KACZMAREK(6.42cm),   ANETA BARAN (6.22cm)

Opiekunami byli: Anna Kroczyńska, Dariusz Zimowski

 

100_1480Zdj__cie0377Zdj__cie0370Zdj__cie0368Zdj__cie0372Zdj__cie0369

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ MĘŻCZYZN 17.02.11

MISTRZOSTWA SZKOŁY

 

W PIŁCE KOSZYKOWEJ MĘŻCZYZN

 

 


WYNIKI

 

 

GRUPA A 

 


  1. II TPS – II TM     14:11      

     

  2. II TM –    I TPS     8 :14    

     

  3. II TPS –  I TPS   12 :14                                                                   

     



 GRUPA B

 

 

 1. III TM/TPS – II TR        20:8

 

 2. II TR - I TŻ/ TR              10:6

 

 3. III TM/TPS – I TŻ/TR 30:10

 

 

 

 

 

o 5 miejsce


 

II TMI TŻ/TR 4:6

 


o 3 miejsce

 

 

II TPSII TR 15:10

 


FINAŁ

 

 

I TPSIII TM/TPS 10:16

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZ - III TM/TPS

 

 

WICEMISTRZ - I TPS

 

 

III MIEJSCE - II TPS

 


IV miejsce - II TR

 

 

V miejsce - I TŻ/TR

 

 

VI miejsce - II TM

 

 

 

 

 

Najlepsi strzelcy:

 

  1. LOLO Wiktor (III TM/TPS)         - 22 pkt.

  2. OLCZYK Adrian (II TPS)              - 20 pkt.

  3. MISZTELA Adrian (III TM/TPS) - 18 pkt.

     

  4. WYPYCH Dawid (II TM)                - 16 pkt.

     

  5. JAŃCZYK Jarosław (I TPS)            - 16 pkt.

     

  6. DOMAŃSKI Dawid (II TPS)           - 13 pkt.

     

  7. PIEKARSKI Łukasz (I TŻ/TR)        - 12 pkt.

     

  8. LASEK Krzysztof (II TR)               - 12 pkt.

     

  9. GŁOWACKI Aleksy (I TPS)            -  8 pkt.

     

  10. UNGIER Piotr (III TM/TPS)           -  8 pkt.

     

  11. FRĄCZKOWSKI Michał(I TPS)        -  6 pkt.

     

  12. WIECZOREK Marcin (III TM/TPS)   - 6 pkt.

     

  13. URBAŃSKI Jarosław (II TR)           - 6 pkt.

     

  14. CYPEL Mateusz (III TM/TPS)          - 6 pkt.

     

  15. PĘCINA Szymon (II TR)                - 6 pkt.

     

     

     

     

     

    javale_mcgee_021911bserge_ibaka_021911c109302720_10

 

 

 

 



WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT 10.02.2011

Wyniki turnieju koszykówki dziewcząt




  1. IITŻIIITŻ        26 : 4

  2.  ITŻ – IIITŻ        12 : 10

  3. IITŻ ITŻ          10 : 4

     

     

     

     

     

      

    Zdj__cie0347Zdj__cie0343Zdj__cie0345

     

    I MIEJSCE KLASA II TŻ 

     

                                                              II MIEJSCE KLASA I TŻ

     

                                                                                                                       III MIEJSCE KLASA III TŻ

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT (17.12.2010, 5.01.2011)

Wyniki

Wewnątrzszkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Dziewcząt



X

Aneta Baran

Monika Piątkowska

Marlena Piątkowska

Katarzyna Lauks

Ewelina Pielużek

Kinga

Kaźmierczak

Bogusia Duk

pkt

sety

miejsce

Aneta

Baran


X

0-2

0-2

0-2

2-1

2-0

0-2

4

4-9

V

Monika

Piątkowska


2-0

X

0-2

2-1

2-0

2-1

2-0

10

10-4

III

Marlena

Piątkowska


2-0

2-0

X

2:1

2-0

2-0

0-2

10

10-3

II

Katarzyna

Lauks


2-0

1-2

1:2

X

2:0

2-0

0-2

6

6-6

IV

Ewelina

Pielużek

1-2

0-2

0-2

0-2

X

0-2

0-2

0

1-12


VII


Kinga

Kaźmierczak

0-2

1-2

0-2

0-2

2-0

X

0-2

2

3-10


VI


Bogusia

Duk

2-0

0-2

2-0

2-0

2-0

2-0

X

10

10-2

 

I


Zdj__cie0257Zdj__cie0261Zdj__cie0250Zdj__cie0248Zdj__cie0260Zdj__cie0253Zdj__cie0264
OTWARTE MISTRZOSTWA PIOTRKOWA TRYB. W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT - TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

DNIA 1.12.2010 W ZSP 4 W PIOTRKOWIE TRYB. REPREZENTACJA DZIEWCZĄT NASZEJ SZKOŁY BRAŁA UDZIAŁ W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH PIOTRKOWA TRYB. W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT.

SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY: IWONA GAJDA, MARLENA PIĄTKOWSKA, KATARZYNA LAUKS, DOMINIKA OLEJNIK, MONIKA KSIĄŻCZYK, NINA SKRZYPCZAK, MONIKA PIĄTKOWSKA, KINGA KAŹMIERCZAK, EWELINA PIELUŻEK - OPIEKUN ANNA KROCZYŃSKA

 

Zdj__cie0238Zdj__cie0240

 

 

 

WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ CZWÓREK SIATKARSKICH

siatkowka siatkowka__1_siatkowka__2_

 siatkowka__3_siatkowka__4_siatkowka__5_

 

 

W dniach 18.11.2010 i 24.11.2010 odbył się w naszej szkole TURNIEJ CZWÓREK SIATKARSKICH. Uczestniczyły w nim reprezentacje czterech  klas: I TŻ , IITŻ,  IIITŻ,  IV TŻ. Drużyna składała się z 3 dziewczyn i jednego chłopaka. Mecze odbywały się do 15pkt do 2 wygranych setów, w przypadku remisu rozgrywano tie-breaka do 15 pkt.

 

WYNIKI przedstawiają się następująco:

 

I MIEJSCE  KLASA I TŻ W SKŁADZIE:ANNA NASTAROWICZ , AGNIESZKA KITA, MONIKA PIĄTKOWSKA, ANETA BARAN, HUBERT DOMAŃSKI

 

II MIEJSCE KLASA IV TŻ W SKŁADZIE:PAULINA PIOTROWSKA , ILONA ŁUCZAK , SYLWIA KOPEĆ, KAROLINA PIOTROWSKA, BARTOSZ PASIŃSKI, KAMIL KUBIAK, PIOTR WIECZOREK

 

III MIEJSCE KLASA II TŻ W SKŁADZIE:MARLENA PIĄTKOWSKA , KATARZYNA LAUKS, DOMINIKA OLEJNIK, KATARZYNA KASZNICKA , ADAM PIELUŻEK(II TM)

 

IV MIEJSCE III TŻ W SKŁADZIE:PAULINA STRZELECKA ,KINGA KAŹMIERCZAK, BOGUSŁAWA DUK, KLAUDIA KWAPIŃSKA, ADAM PĘCZEK

 

1.IV-III    (15:12)         (6:15 )        ( 16:14)          2:1

2.I-II       (15:10)        (16:14)                              2:0 

3.III-II     ( 15:9)         ( 9:15 )         (13:15)          1:2

4.I-IV      ( 15:7)         (15:13)                              2:0

5.III-I      ( 9-15)         ( 13:15)                             0:2

6.IV-II     ( 15-7)         ( 15-12)                             2:0

SIATKARZE NA PLUS

W dniu dzisiejszym (11.03.2010r) odbyło się dokończenie rozgrywek w piłce siatkowej chłopców o puchar Starostwa Powiatowego. Zawody odbyły się w Gimnazjum w Woli Krzysztoporskiej.

Nasi chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony pokazując bardzo dobrą i urozmaiconą siatkówkę. Pierwszy mecz nasza szkoła wygrała ze szkołą z Sulejowa,  a w drugim spotkaniu musiała uznać wyższość zespołu z Bujen.

Jednak w pomeczowych wypowiedziach obserwatorów turnieju, nasz zespół określany był jako rewelacja tego turnieju, zespół który poczynił najwiekszy postęp.

Grając bardzo ambitnie i pokazując przy tym duże umiejętności techniczne, zabrakło  nam niestety troszkę szczęścia, a szczególnie w meczu z drużyną z Bujen gdzie przegraliśmy bardzo minimalnie.

Warto dodać, że trzon naszego zespołu tworzą uczniowie z klasy I (pierwszej), co jest dobrym prognostykiem przed następnymi turniejami. Większość chłopców w innych szkołach była z klas czwartych.

Dziękujemy za dobre występy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki:

Szydłów - Sulejów : 2:1 (25:12), (23:25), (15:9)

Szydłów - Bujny    : 0:2 (24:26), (23:25)

 

Skład zespołu:   OLCZYK Adrian, DROZDOWICZ Adam, MARKIEWICZ Marek, KUCIAPIŃSKI Piotr, GRABOWSKI Mateusz, TROCHA Dawid, LASOTA Łukasz, PĘCINA Dawid, KRÓL Łukasz, Nauczyciel W-F ZIMOWSKI Dariusz.

III TM LIDEREM ROZGRYWEK.

Chłopcy z klasy III TM zostali nowymi liderami turnieju o Puchar Pani Dyrektor w Nowym Roku 2010. Wyprzedzili klasę IV TR która była dotychczasowym liderem rozgrywek. Bardzo duża w tym zasługa Dariusza Pielużka, który w trzech ostatnio rozegranych spotkaniach (wszystkie zwycięskie) strzelił 14 bramek. Gratulujemy.

Na uwagę zasługuje również jedno z ostatnio rozegranych spotkań pomiędzy klasami III TR i II TR.

Spotkanie zakończyło się niespodziewanie wysokim wynikiem 18:1 dla klasy III TR, a Łukasz Król w tym meczu strzelił aż 11 bramek !!!, zostając jednocześnie dotychczasowym "królem" strzelców z 19 trafieniami.

Oto komplet dotychczasowych wyników:

- III TM – II TPS – 4:1   (Pielużek 2, Ingier, Jacoń – Toma)

- IV TŻ – I TM/TŻ – 6:2   (Lota 3, Łuczak 2, Białowąs – Świerczyński 2)

- IV TR – I TPS – 0:6   (Drozdowicz 2, Grabowski 2, Lasota, Olczyk)

- I TM/TŻ – II TR – 3:1   (Świerczyński 2, Wypych – Jochymski)

- I TPS – II TPS – 8:3   (Olczyk 4, Drozdowicz, Grabowski, Lasota, Markiewicz – Lolo, Misztela, Łuczyński)

- III TM – II TŻ – 8:0   (Pielużek 6, Dziubałtowski 2)

- III TR – II TR – 18:1   (Król 11, Krawczyk 4, Jezierski 2, Jarzębowski – Jochymski)

- II TM – I TPS – 4:0   (Komorowski 2, Cypel 2)

- III TM – I TM/TŻ – 6:1   (Pielużek 6, - Świerczyński)

 

W-F

opis dokumentutypdata
Tabela rozgrywekdocx16-01-2010[ Pobierz ]
12 kB
Strzelcy bramekdocx16-01-2010[ Pobierz ]
13 kB
WESOŁYCH ŚWIĄT

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielu Sukcesów Sportowych w Nadchodzącym Roku 2010 dla naszych podopiecznych życzą nauczyciele Wychowania Fizycznego:

Dariusz Gawron i Dariusz Zimowski

 

W-F

PIŁKA NOŻNA - PUCHAR p. DYREKTOR

W ostatnio rozegranych spotkaniach w piłce nożnej padły następujące wyniki:

- IV TR - I TM/TŻ - 5:3

(Jarzębowski 2, Zajder, Nastarowicz, Miksa - Świerczyński 2, Augustyniak);

- III TR - I TM/TŻ - 8:2

(Król 5, Jezierski 3 - Nadajczyk, Augustyniak);

- II TM - II TŻ - 9:1

(Mendel 5, Cypel 2, Ungier, Komorowski - Patura);

- I TPS - IV TŻ - 6:5

(Olczyk 2, Lasota 2, Grabowski, Markiewicz - Łuczak 3, Lota 2)

 

W-F

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW - WOLBÓRZ

Dnia 17 grudnia odbył się turniej tenisa stołowego chłopców o Mistrzostwo Powiatu Piotrkowskiego w Wolborzu.

Naszą szkołę reprezentowali:

w kategorii juniorów: LOLO Wiktor klasa II TPS i LASOTA Łukasz klasa I TPS;

w kategorii seniorów: LOLO Patryk i PIELUŻEK Dariusz klasa III TM.

Na wyróżnienie zasługiwała postawa Dariusz Pielużka który pokonał wszystkich swoich przeciwników, zajmując automatycznie I miejsce.

W kategorii seniorów Patryk Lolo zajął 7 miejsce.

W kategorii juniorów 6 miejsce zajął Wiktor Lolo, a Łukasz Lasota był 8.

Gratulujemy chłopcom występu i życzymy dalszych sukcesów.

 

W-F

 

TURNIEJ POWIATOWY PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

TURNIEJ POWIATOWY

 

 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

 

09.10.2014r. - CZARNOCIN

 

 

 

 

 

 

WYNIKI:

 

 

 

 

 

ZSP   SZYDŁÓW – BUJNY   1:1  

 

(bramka Bartosz Brzeziański)

 

 

ZSP SZYDŁÓW – CZARNOCIN   1:2  

 

(bramka Tomasz Sobierski)

 

 

ZSP SZYDŁÓW – WOLBÓRZ   1:0  

 

(bramka Tomasz Sobierski)

 

 

 

 

CZARNOCIN – WOLBÓRZ   1:2

 

WOLBÓRZ – BUJNY   2:2

 

BUJNY – CZARNOCIN   2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZSP SZYDŁÓW:

 

 

Dawid Sędziak – Tomasz Zielonka, Tomasz Sobierski, Damian Królikiewicz, Brzeziński Kamil,

Brzeziański Bartosz, Goworek Borys, Just Marcin, Bubas Krzysztof, Magiera Michał, Nowakowski

Patryk

 

I Turniej Powiatowy Piłki Nożnej Chłopców
TENIS STOŁOWY
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )